Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mitől lesz idegbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mitől lesz idegbeteg módon agresszív, ha tudomására jut, hogy egy férfi rajong a szép nőkért?

Figyelt kérdés

Nem először találkozok a jelenséggel, tudtommal a nők többsége szeret szép, csinos lenni, felkelteni a férfiak figyelmét.

Ehhez képest van pár nő, aki elkezdi undorítóperverzdisznózni a férfit, aki rá mer nézni egy szép nőre.

Ez mi, és miért van?


2019. máj. 15. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Kisebbsègi komplexus,lelki gondok.
2019. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Miután minden egyes nap negyvenezerszer olvasom itt, hogy milyen felszínes ostoba k...rvák a nők, amiért vonzódnak a jóképű, edzett férfiak testéhez, és nem csak a lelkükhöz, vagy aurájukhoz, vagy mittudomén milyükhöz; míg női oldalról jó, ha havi 1 ilyen kérdés van, ezért bevallom elmosolyodtam, mikor az "idegbeteg módon agresszív" kifejzést olvastam:D :D

És ja, gondolom az ilyenek nincsenek rendben önmagukkal.

De kit érdekel? Miért zavar, amíg nem kezdik el követelni, hogy randizz velük, és megszállottan azt ismételgetni, hogy nekik JÁR egy férfi?

2019. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ismerem ezt a típust. Fogadjunk, ezek olyan lányok, akik nagyon büszkék pl. az eszükre, és ilyeneket mondanak, hogy "ők nem lesznek ri***cok és fognak k***san öltözködni", ami a szemükben az igényes, stílusos öltözködést jelenti. Hangoztatják, hogy ők "nem fognak beállni a sorba", stb., és gyakorlatilag így mentik fel magukat az alól, hogy részt vegyenek egy versenyben, amiben nem tudnak nyerni. A lelkük mélyén viszont közben irigyek a szép nőkre és kisebbségi komplexusuk van, ezért minden csinosabb nőt ler***coznak, elhordanak minden buta libának, még akkor is, ha konkrétan náluk okosabb és sikeresebb nőről van szó.
2019. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Engem ez csak akkor zavar, ha engem hülyít, és látom, ahogy másokkal is kikezd mellettem. Volt példa ilyenre, kifordultam magamból. Rosszul esett, ahogy az elején engem istenített, aztán a végére bohócot csinált belőlem... Aki rajong a jó csajokért, az ritkán hűséges. Amúgy annál még annyira nem is frusztrál ez, aki ezt a tényt az elején közli.
2019. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Teszem hozzá, nincs baj a külsőmmel, és alapesetben nem zavar a dolog, csak a fenti szituban.
2019. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem ha egy férfi, hanem az aki esetleg belengetett valami közös lehetőséget.

Mit érdekli a nőket, hogy egy vadidegen férfi kikre mosolyog.

2019. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Engem ez csak akkor zavar, ha engem hülyít, és látom, ahogy másokkal is kikezd mellettem. Volt példa ilyenre, kifordultam magamból. Rosszul esett, ahogy az elején engem istenített, aztán a végére bohócot csinált belőlem." Engem is nőként ez a típus zavar, mivel exemet is ugyanígy elhülyítette aztán amikor látta, hogy nyert ügye van, lelépett. Meg az egyik jó barátomat is.

Tehát az ilyen méhkirálynő, nekem mindent lehet lányokról beszélek.


Viszont többségében a szép nő és lény ismerőseim normálisak, sokuk szerény is.

Amúgy meg sok nő ugyanúgy megnézi a szép nőket, én is szeretem nézegetni a nekem tetsző embereket, legyen az férfi vagy nő, lányokban, nőkben gyengém a természetes vörös haj és a hamvas szeplős bőr, lehet lepontozni. :D

2019. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gondolom többet nézett ki belőled, hogy a személyiség, ész is számít neked, és most csalódott. Nézd el neki. Elég vérmes teremtés lehet, jól is jártál, hogy kiismert téged. Így mindketten megóvtátok magatokat egy csalódástól. Bár, gondolom téged eleve nem is érdekelt ő.
2019. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezen én is rengeteget agyalok, és legszívesebben elbeszélgetnék 2 pár boxkesztyű társaságában az illetővel...
2019. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért, kérdező, te hogy reagálsz arra, ha egy nő a jóképű férfiakért hugyozik?
2019. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!