Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha kiderülne a lányról hogy egy ideig szerzett pénzt a testével, viszont szűz 23 évesen?

Figyelt kérdés
Webkamerás dolgokat csinált (arc nélkül), illetve használt bugyikat, harisnyákat, képeket árult férfiaknak? Sok férfival megtehette volna már, de nem feküdt le senkivel, képtelen volt az aktusra.
2019. máj. 15. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Használt harisnya minek? Savanyú talp illat vadászok?
2019. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez még rosszabb, mint aki szexel.
2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Én inkább olyat keresek aki képes az aktusra,legalább a pettingre, az se gond ha anyagias... 37F
2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
imádnám
2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
a szűz krváknál nincs rosszabb. Az amelyik fél a kárszögtől az egy undormány!
2019. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem zavarna, hogy ilyet csinált, mert teljesen más az élethez való hozzáállásunk.
2019. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Annyira reális... Ja, nem.
2019. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

hát semmiképp sem példa értékű! most nem tom milyen helyzetben volt ha annyira rossz anyagi helyzetben volt akkor megértöbb az ember (talán én is csinálnék olyan dolgokat amik nem példaértékűek ha éheznék!)


de mit csinált a webkamera elött? táncikált szét huzta a puncijjáttt vagy kőkeményen meg dildozta magát?


meg biztos hogy nem feküdt le senkivel sem!


na most ha tényleg nem látszik az arca! akkor adhatsz neki egy esélyt! meg ha nem dildozta magát szét! meg ha ezt csak azért csinálta mert olyan rossz anyagi helyzetben volt és senkije sem volt akire tudott volna támaszkodni (de mondjunk bármikor ellehet menni éttermekbe mosogatni...és még kaját is kap!)


meg ha tényleg szűz! és megváltozott és megigéri hogy a videokat törli és soha többé nem csinál ilyeneket!

akkor adj neki egy esélyt... ha akarod

2019. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat keresek, aki bármikor el tudná mesélni az életét szégyenkezés nélkül a gyerekeinek. A webcames bugyi árulás azt hiszem nem ilyen
2019. máj. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van úgy hogy kell a pénz, és amit tesz azt később az életében zárójelbe teszi.

Viszont eléggé kamu hogy nem feküdt le senkivel.

Azt azért nem hinném el.

A webcam meg a bugyi dolog még felejthető, de a prosti nem fér bele.

2019. máj. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!