Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyiség zavarasonak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiség zavarasonak, nem normálisnak tartanál egy lányt, ha?

Figyelt kérdés

Nagyobb társaságban a szavát nem lehet hallani, nem kérdez semmit, ha kérdezik, válaszol, de ennyi. Kb hangulatai sincsenek, senki sem veszi észre, ha aznap épp nincs ott, nem is hiányzik senkinek.

Azonban ha olyanokkal van, akiket kevel, mintha nem is ő lenne. Simán utánakiabált az egyik fiúnak, akit ismer, hogy "Várj meg, veled megyek!" mindenki előtt, és nem zavarta, hogy röhögnek rajta.

Vagy lányismerősöknek, barátnőknek simán megmondja, "Annyira szép vagy, Kitti!", amikor meg valaki olyan kér tőle valamit, akivel nincs jóban, akkor lerendezi annyival, hogy "Aham", "Ühüm", "Persze, leülhetsz", "Aha, vedd csak el".

Nem lenne elvárható egy felnőtt nőtől, hogy mindenki felé nyisson, ne üljön úgy a társaságban, mint egy unatkozó óvodás, és ne vegyen 180 fokos fordulatokat a viselkedése, ha valaki olyanhoz beszél, akit kedvel?


2019. máj. 16. 10:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*kevel = kedvel
2019. máj. 16. 10:11
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez a leírás egy nagyon fiatal, tinédzser lány viselkedésére utalt, nem gondoltam volna hogy az illető felnőtt nő... hát fura... nem az hogy gond van vele, csak úgy nem mindennapi egy ilyen fajta viselkedés egy felnőtt embertől.
2019. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de sokan ilyenek, nem tudom ezzel mi a gond, nem mindenki extrovertált. Én is kedvesebb vagyok azzal, akivel jó a viszonyunk, meg szerintem mindenki.

Én inkább nálad látok problémát, ha ezen fennakadsz és nem jutott még el a tudatodig, hogy nem vagyunk egyformák.

2019. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Normál introvertált viselkedés.
2019. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem érzi jól magát, ott csak "van", ahol jól érzi magát, ott él. Teljesen normális. Nem kell mindenkivel jópofizni.
2019. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs ezzel, a nők fele ilyen. Még csak introvertáltnak sem mondanám..van aki a saját társaságában képes feloldódni, idegenek felé lassan nyit.
2019. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
68%
Talán az, én is az vagyok , ki kiváncsi a sok idiótára?
2019. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletesen jól csinálja. Minek jópofizzon minden jöttmenttel, akit nem kedvel? Számomra az lenne a gusztustalan, de kinek mi.
2019. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Simán utánakiabált az egyik fiúnak, akit ismer, hogy "Várj meg, veled megyek!" mindenki előtt, és nem zavarta, hogy röhögnek rajta."


Emberek komolyan kinevettek valakit, aki a barátja után szólt hogy elkíséri? Na ez a gyökér viselkedés szerintem.


A csaj viselkedése pedig nagyon szimpatikus. Nem értem azokat, akik mindenkinek a sggét nyalják, aztán a hátuk mögött meg mindennek elmondják őket. Teljesen korrekt, hogy nem "jópofizik" azoknak, akiket nem kedvel.

2019. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a lány az egyetlen normális a történetben, és még csak nem is vagyok introvertált.
2019. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!