Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Teljesen rendben van, tehát arc átlagon felüli, sportos testalkat, mérnök, tőletek 5 évvel idősebb, káros szenvedélyektől mentes, van humora, megbízható, de semmi extra nincs benne, nincs se szerelem első látásra, se semmi.

Viszont cserébe bármit megad nektek, jó életetek lenne mellette.

2 gyerek után akár szeretőtök is lehet.


2019. máj. 16. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerelem első látásra alapból nem létezik. Az csak vonzalom.

Ismerkednék vele, de ha nem éreznék semmit kb. 4-5 randi + szex után sem, akkor búcsúznék tőle.


Annyit hozzátennék, hogy az intelligencia, sportos alkat, humor nekem eléggé "extra" dolgok, szóval ezekkel simán megfog egy férfi adott esetben.

2019. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.


"2 gyerek után akár szeretőtök is lehet."

Mi ez a beteg baromság?


Se gyerekre, se szeretőre nem vágyok.

2019. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem akarom, hogy főleg gyerek mellet szeretőzni kelljen, és ennyire beteg legyen, hogy azt akarja

2019. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem akarja, hanem mindegy neki.

Családot szeretne, de már nem akarja húzni az időt.

2019. máj. 16. 12:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ te hány éves vagy. Azt ugye nem írtad. Mert ha nem vagy még 37 akkor sajnos nem.😂😂


N

2019. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tartanam eleg erettnek hogy csaladot akarjak vele, ha ilyeneket meg akar engedni
2019. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem engedi meg.

Így másabb?

2019. máj. 16. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Nem azért írtam mert akarok valamit. Csak poén volt. Hozzam kicsit idős lennél. Gyereket sem vállalnék többet. Jelenleg a második babával vagyok várandós és nem terveztem tobbet. De sok sikert hogy találj valakit.


31N

2019. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!