Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy férfival, akinek van 1 betegsége?

Figyelt kérdés

Bírok tőle élni, szervi baj, de nem fizikai munkát végzek, így nem akadályoz benne. Viszont gyógyszert kell szednem és mindig vigyáznom bizonyos dolgokra a betegségem miatt. Megismertem egy nagyon helyes lányt, kezdem úgy érezni hogy megszeretem és ő is viszont. Találkoztunk már kettesben párszor, de nem tudom, hogy ezt randinak minősítsem-e? Ciki, vagy nem ciki, de 19 éves korom óta 1 párom se volt, pedig nem vagyok csúnya, se ápolatlan, inkább visszahúzódó. A lány tud róla, hogy van ez a betegségem, de félek, hogy belemenne-e így egy kapcsolatba velem. Nagyon fájna már most is, ha mégis visszahátrálna, de később lehet, hogy jobban. Nagyon régen éreztem így nő iránt és félek...

Ti bevállalnátok egy kapcsolatot? (még 1x mondom, ha figyelek magamra és szedem a gyógyszert, amit természetesen megteszek tünetmentes, egészégesnek mondható ember vagyok)


2019. márc. 23. 22:29
 1/9 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, ha ez számit...a lány 24
2019. márc. 23. 22:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, mi az a betegséged. Te hogy érzed, bejössz neki? Jó lenne időben tisztázni, ki mit szeretne a másiktól. Legalábbis én nem szeretek bizonytalanságban élni.
2019. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ibs-em van, elég sok mindenre érzékeny vagyok. Ha tartom a diétát, akkor szinte teljesen jól vagyok+gyógyszer


Úgy érzem, hogy tetszek neki, ő is keresi a társaságomat...azt kéne, csak félek is kicsit, bár nem tudom mitől.

2019. márc. 23. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem zavarna.
2019. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ibs-tartds a dietat. Ahhoz senkinek nincs koze,mit eszel es mit nem. En nem jelenthet problemat. Ettermi zabalason kivul sokmindent lehet csinalni.

Jobban hangzana,ha eljarnal sportolni es ugy mondanad,hogy a sportot komolyan veszed es ehhez dietazol. Manapsag ez meg meno is.

2019. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom, hogy ez nagyban befolyásolna egy kapcsolatot.
2019. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se zavaró tényező
2019. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalan nem zavaró.
2019. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez túl nagy probléma. Ha félsz, akkor tuti nem lesz semmi sem... Szerintem megéri kockáztatni!
2019. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!