Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél miért az jelenti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért az jelenti az érettséget hogy odaköltöznek valami pasihoz, a férfiaknál meg az hogy több tíz millió forintból ingatlant vesznek meg autót?

Figyelt kérdés
Miért ilyen aránytalan ez?
2019. máj. 16. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
25 évesen saját lakásom volt, harminc évesen házasodtam, a férjemnek egy öreg autón kívül nem volt semmije. Na, befejezted az általánosítást?
2019. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem azonosítja ezzel az érettséget. Azzal semmiképpen nem, hogy a kis csitri odabútorozik valakihez és egy forintot nem ad semmibe. Ez minden normális embernek a kisgyerek kategória. Felnőtt embert nem kell eltartani.

Aki meg több tíz millás ingatlant tud venni az valószínűleg nem 20 éves, tehát nyilván érettebb lehet. Bár az értelmetlen "nekem béjemvé kell mer azt szeretik a csajok" típusú pénzszórást sem tekinti szerintem senki érett gondolkodásnak.

2019. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne meg minden kérdésben csak nyafogsz. Menj el inkább dolgozni.
2019. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én speciel senkit nem ismerek aki a készbe ült bele. Mindenki gyűjtöget szépen a párjával együtt, dolgozik mindkét fél és együtt vesznek közös otthont vagy fizetik az albit. Csak ilyen kapcsolatok vannak a környezetemben.
2019. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

30 nm lakást béreltünk, mindkettőnk holmija elfért egy utazótáskában mikor összeköltöztünk. Azóta hitellel, de saját lakást vettünk, amit azóta is nyögünk közösen. Amink van, azt mindent közösen kapartuk össze.

Ennyit jelent a normális párválasztás, felszínes kapcsolatból sosem lesz semmi, csak lehúzás.

2019. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

"Menj el inkább dolgozni."


A korábbi topikja alapján simán elképzelhető, hogy munkahelyi zaklatás miatt rúgták ki az előző helyéről.

2019. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

A fiatalságodból 10 év elment azzal, hogy ittál. A következő 10 elmegy azzal, hogy a gyakorira írod ki az ostoba kérdéseid.

Aztán 38 felett majd azon fogsz sírni, hogy kimaradt a fiatalságod, meg miért hívnak bácsinak a 16 éves pamacsok.

Megnéztem a szótárban, hogy mi az az önsorsrontás. Szószedet helyett egyszerűen ott a fényképed.

2019. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nagyon nem általános.
2019. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!