Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit akivel valakit féltékennyé tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Randizgatni nem nagyon akarok, de szeretnék valakit, akivel féltékennyé tehetek egy személyt. Persze nem akarnám ennek a 3.nak eljátszani, hogy őt akarom, hanem mondjuk tudna róla. Ti voltatok már így?

2019. máj. 17. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Bárhol.

Nem, nem voltam még így. Már nem vagyok tini, szóval nem is fogok ilyen gyerekes dolgot csinálni.

2019. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én se vagyok tini, de én tudom mi ennek az oka... amit nem akarok leírni, és a kérdés szempontjából nem is releváns...
2019. máj. 17. 13:16
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
A Cosmóban vagy a Kiskegyedben olvastad ezt a bombabiztos pasizási taktikát? Mindegy, azért megsúgom: nem fog beválni.
2019. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A születési éved miatt lehet, hogy nem vagy tini, de tiniként viselkedsz.

A kérdésre pedig adtam releváns választ: Bárhol találhatsz ilyen férfit.

2019. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Apróhirdetés: "Ostoba, gyerekes játszmázáshoz balf...t keresek! Jelige: Majd ÉN megmondom, mi lesz és ki mit érezzen!"
2019. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó (és gondolom elsö) nem szóltam le a válaszod. Minden választ értékelek.

2.nem olvasok semmilyen magazint, sem ilyen cikkeket.

2019. máj. 17. 13:32
 7/13 A kérdező kommentje:

Vagyis azóta nem utolsó (az a 3. Nak szólt)

4. Köszi feladom 😂😂

2019. máj. 17. 13:33
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Bárhol, ha cserébe kielégíted vagy ilyesmi. Esetleg fizetsz érte egy "keveset"


De csak úgy ingyé' "kéccépszemedér" aligha.

2019. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akit féltékennyé akarsz tenni, pont le fogja szarni. Ahogy most szar le téged.
2019. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kapcsolatom, ahol a végén mondta meg a nő, miért volt velem. Azért ő tökéletesen játszotta ezt a szerepet, mert még az ágyban is egy ördög volt velem. A megtévesztés tökéletes volt.
2019. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!