Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekoptatott egy lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptatott egy lány akivel össze szerettem volna jönni. Más lányokkal is ismerkedek meg flörtölök de olyankor megsértödik meg duzzog. Miért csinálja?

Figyelt kérdés

3 honapig ismerkedtünk..de lerázott mert szerinte túl jó vagyok hozzá..már nem keresem annyit de amikor meglát egy másik korombeli lánnyal együtt, olyankor haragszik rám


meg olyat rám ir fb-on hogy na ugy látja ennyire számitottam neki..hogy más lányokkal jól elvagyok csak vele nem..dehát lerázott nem akart tölem semmit..


ilyenkor teljesen összezavar..


2019. máj. 17. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ne foglalkozz vele, csak játszik veled. Írd le neki nyugodtan a véleményed, kérdezd meg miért nem jött akkor veled össze stb...

De ne foglalkozz vele, lehet, hogy most féltékeny lett

2019. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Én is átéltem már, ne foglalkozz vele, csak az időt pazarolod feleslegesen.
2019. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
kit érdekel, hogy haragszik? ha nem vagytok együtt, akkor min változtat? netán nem szól hozzá a férfihoz, akit amúgyis lerázott? teljesen rendben van.
2019. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clay Morrow ***** válasza:
71%
Téged ezt mit érdekel? Felejtsd el, nincs értelme ilyesmire pazarolni az idődet, szard le.
2019. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!