Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik! Volt már részetek olyan megalázó szituációban, amikor felkértetek egy csajt táncolni, de lekoptatott a magasságotok miatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szalagtűzői táncra vagy gólyabálra, esetleg bármilyen egyéb jellegű megszólításra és nem is muszáj csak a táncra gondolni. Azt is írjátok le, hogy milyen magasak voltatok akkor és hány évesek ill. azóta nőttetek-e vmit? Azért kérdezem, mert én 170 centivel messze a legalacsonyabb fiú voltam az osztályban és azért nem vettem részt a szalagtűzői táncban, mert egyik lány sem akart velem táncolni. Azóta van súlyos énképzavarom és küzdök szorongással.

2018. ápr. 15. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem több lány is koptatott le úgy, hogy törpékkel nem foglalkozik. (Megj. volt köztük 150 cm-es kis aranyos csaj is.)


Nem csak a táncparketten küldenek el ilyen magassággal, szimpla ismerkedésnél sem a legjobb.


Én 173 cm vagyok.

2018. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 évig én voltam a legalacsonyabb az osztályban, nem csak a fiúk között, a lányok között is. 12 évesen olyan 155, 18 évesen 165 cm lehettem, míg a többiek 180-190 körül voltak már. De sosem a magasságom volt a probléma, hanem az önképzavarom okozta szorongásból adódó elszigetelődés, amit ők ellenségeskedésnek véltek, így nem nyitottak felém.
2018. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem inkább kiröhögni szoktak olyankor (szintén 170 cm).
2018. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez komolyan megtörtént?
2018. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük ott hogy nem szeretek táncolni és örülök, ha nem kell :-) Na jó azért a feleségem rendszeresen elcibál különféle salsa buliba meg táncos helyekre de rühellem...:-)


Nem vagyok égimeszelő, de soha senki nem utasított vissza a magasságom miatt...mégpedig azért, mert nem eszetlenül kell - tetszik csaj megyek oda - stílusba nyomni...ahhoz kell oda menni akinek te tetszel ez egyértelműen és persze magabiztossággal 100% lehet látni kinél van esély!

Aki persze nem látja a "jeleket" vagy nem hisz benne, hogy ááá én úgysem tetszem az igy járt!


Titok nyitja olyan csajnál kell bepróbálkozni akinek bejössz! Ehhez tanulmányozd a "jeleket"...nekem bejött...sose kaptam kosarat! :-)


Olyan lányhoz meg akinek nem neme tetszem minek menjek oda?


Ilyet.......:-)

2018. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 180 centi vagyok (lány) és táncoltam már nálam 10-15 centivel alacsonyabb fiúval XD nem kell túlreagálni, meg azt nézni, hogy jajj de hülyén nézünk ki együtt tánc közben, mégis, mi van abban?


Más: Kérdező, a legnagyobb jóindulattal írom, hogy veled nagyon nagy bajok vannak, ha annyira csak a magasságodon rugózol, hogy mindennap kiírsz ide legalább egy kérdést ezzel kapcsolatban. Tényleg nincs semmi más, amivel leköthetnéd magad? Oké, nem vagy magas, de nem e körül forog a világ, másnak meg más problémája van a külsejével. Nekem például sok az anyajegyem, vastag a bokám, és annyi szőr termett rajtam, hogy Csubakka megirigyelne, még jó, hogy gyanta is létezik XD mégsem megyek a Dunának. Vannak sokkal fontosabb dolgok is a világon, mint a magasság, majd rájössz.

2018. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ketten. Nagy ügy, régen volt, azóta 4 hosszabb-rövidebb kapcsolaton vagyok túl, a párom pedig 4 cntivel magasabb is mint én.


34 ffi

2018. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én 178 cm magas lány vagyok és szerintem felesleges a magasságodon aggódnod. Ha számodra annyira fontos a külső (bár hidd el, a kisugárzás és a személyiség 1000-szer fontosabb) akkor kezdj el sportolni. Egy sportos férfi mindig felkelti a lányok érdeklődését.


Egyébként a testépítők is általában alacsonyak, az ideális magasság náluk 173 cm

2018. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez durva... Az én barátom 172 centi én 160 centi vagyok. Soha nem gondoltam alacsonynak Őt. Tény és való, hogy nem egy hatalmas ember, de szerintem nem is olyan alacsony. Ahogy elnéztem az utcán rengeteg alacsony nő van. 160-165 centi körül mozog az átlag errefelé. Még nagyon régen volt egy 184 centis barátom, mikor megölelt frusztrált, hogy tulajdonképpen le kellett hajoljon hozzám. Szóval szerintem a 170 centi nem olyan kicsi főleg egy 160 centis csajnál pont jó lehet.
2019. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!