Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek azt, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek azt, hogy a párotok exe jobban illik hozzá, mint ti?

Figyelt kérdés

Most a külsőségekről beszélek. Tudom, hogy nem erről szól 1 kapcsolat, de fontos az is nem?

A párom exe egy szolizott bőrű, magas, vékony, szőke, mindig divatosan öltözött, szép lány.Amolyan barbi baba típus.

Én egy kicsit combos, de nem kövér csaj vagyok, a hajam unalmas barna és nem szeretek fszülős, mellkidobós ruhkban járni, sőt van pár bőrhibám is és alapozáson kívűl sminkelni se nagyon tudok :(

A párom viszont egy szép, helyes, okos férfi és külsőre úgy érzem az exe jobban illik hozzá és ez nagyon zavar:((((

A párom folyton mondja, hogy imád, puszilgat, meg hogy gyönyörű vagyok (pedig nincs úgy nagyon sajnos), de félek, hogy majd valami olyasmi nő mint az exe elcsábítja. Most is külföldön van 1 hetet és egész éjjel ezen rágódok, hogy ott nehogy majd megtetszen neki valaki..:((


2019. máj. 19. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A srác veled van. Minek pörgeted túl a dolgot? Tipikus esete, amikor minden rendben van, de kell a dráma.

2019. máj. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Elsőnél a pont, ezen agyalni baromság. Másrészt ha egy pasi helyettem egy szolizott ostoba pitsát választ, akkor meg is érdemli a sorsát.
2019. máj. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el, te is biztos voltál már úgy, hogy vígan kacarásztál egy jóképű pasival, klappolt minden, kavartatok is egy ideig, de aztán érezted hogy nem működik valami, nem szereted, miközben adódik egy másik pasi, aki te is tudod hogy nem tökéletes, de érzésben annyira megfog, hogy imádod úgy ahogy van.

Na, ez pont olyan. Egy percig se agyalj ezen.

2019. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Neked súlyos önértékelési gondjaid vannak kérdező.


Kezdj ezzel valamit, mert el fogod szúrni a kapcsolatod.


(Egy férfi, akinek nem jönnek be a szőkék, és a szolisok, de imádja a mediterrán típusú nőket)

2019. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!