Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek mar olyat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek mar olyat hogy valakiért majd megőrültök, állandóan azt figyelitek merre van vajon találkoztok e az utcán?

Figyelt kérdés
De elérhetetlen és te is,de ha össze futtok valahol izzik körülöttetek a levegő.Nem tudok mit kezdeni az egész helyzettel.
2019. máj. 14. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Fordulj orvoshoz.
2019. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Életem legszebb két éve volt, sajnos nem hozott össze minket a sors. Mit meg nem adnék, ha még egyszer átélhetném azt a vágyakozást, fantasztikus érzés.
2019. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Kétszer is. Lehet mániásnak tűnök, de én is élveztem valamiért, pedig nem jött össze.

Te mit fogsz?

2019. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, pont ebbem vagyok. Köztünk már történt ez-az, de végül nem lett folytatást. Az elején tényleg fantasztikus volt, de már nem reménykedem, így inkább fájdalmas.
2019. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Több, mint két éve tart. Érzelmi hullámvasút az egész. Néha legszívesebben a falat kaparnám.
2019. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Most meglepődtem a válaszokon, azt hittem csak én vagyok ennyire szerencsétlen. Ez most kicsit jól esik. :)


Amúgy ez 2 év is stimmel: kb 2 év után döntöttem arról, hogy kizárom, ha tudom az életemből. (A véletlen találkozókat sajnos ugye nem tudom, de ironikus módon, hála istennek azóta nem is futottunk össze.)


Csak azt bánom, hogy nem előbb léptem ki ebből...

2019. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbálom kizárni, de azóta még többet futunk össze. Minél nagyobb ívben igyekszem kerülni, valahogy mindig belebotlok :)
2019. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én még ott tartok,hogy azt lesem mikor futunk össze. :D
2019. máj. 15. 07:08
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

# 6-os vagyok


Hát igen, elég sokáig az elején én is ott tartottam, ahol 7-és 8-as... Kerültem: ő meglátott messziről és idejött. Kerültem, de közben mindig vártam ezeket az összefutásokat, és mindig őt kerestem..

2019. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, de most már tudatosan kerülöm a környéket, ahol lakik. Mivel az ilyen majd megőrülök dolog nálam mindig viszonzatlan volt, nem teszem ki magamat többé ennek. Nem volt persze teljesen viszonzatlan, mert volt izzás is meg minden, de olyan szinten, hogy belépett az ajtón és rám nézett és körülöttem mindenki elhallgatott és rám bámult, de akkor is tudom, hogy egy voltam neki a végtelen sok lehetőség közül, mert híres ember és így is túl sok nő csorgatja utána a nyálát, hát meghagyom nekik.
2019. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!