Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit gondolnátok egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés
Aki edz,lefogyott már nagyon sokat, szinte az életmódjává vált a tudatos étkezés,edzés,testmozgás viszont még maradt a hasa körül egy kis zsír, ami nem akar valamiért lemenni. Szóval megszólnátok érte, vagy akármi ilyesmi? Mármint így is elítélnétek őt hogy előnytelen vagy akármi ilyesmi, vagy más szemmel néznétek rá, mint mondjuk egy olyan emberre aki egyáltalán nem foglalkozik magával és kövér? Ne értsetek félre, nem akarok bántani senkit, mert mindenkinek joga van azt csinálni amit akar és mindenki úgy érzi jól magát a bőrében ahogy akarja, a kérdésem nem ez irányba összpontosul.

2019. máj. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekelne, én sem vagyok tökéletes
2019. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Az önbizalomhiányod viszont gáz. Ki akar egy kisgyerekkel kapcsolatot, aki 'egy kis zsír a hasamon baj' jellegű dolgokon agyal...?
2019. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Az élet nagy problémái.
2019. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a súly a probléma hanem az igénytelenség. Valaki, aki alkatilag nagyobb darab, de ügyel az egészségére, és tudatos azzal semmi gond nincs, de ha valaki szimplán azért hízott el, mert nem izgatja a dolog az számomra nem igazán vonzó.
2019. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem siránkozok, csak egyszerűen feltettem a kérdést, mert kíváncsi voltam a véleményekre. Köszönöm a normális válaszolóknak.
2019. máj. 12. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar. A túlzott hiúság már inkább zavarna.

Én is járok edzeni, feszes és izmos ahol kell, de szültem már egy gyereket, a hasam sosem lesz tökéletes és striáim is vannak.

Ha egy pasinak emiatt nem tetszem mehet máshoz.

2019. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan edz és az életmódjává vált, akkor idővel az is elfog tünni róla. A hasi zsir tünik el igazából utoljára, de ha tesz érte, akkor minden tisztelet az övé, mert van benne elszántság és kitartás, és időt áldozz arra, hogy változzon, ahelyett, hogy otthon ülne és TVzne. A szépség meg nem minden amúgy. És ha tesz azért, hogy egészségesebb legyen, ezáltal elfogadhatóbbá tegye magát, ha ilyen életmódra váltott, akkor azért egyáltalán nem érdemes megszólni. Hagyj neki időt és figyelj mire képes. Ha sokat lefogyott, akkor azt a maradékot is lefogja, csak idő kérdése.
2019. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!