Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erdekel egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdekel egyszerre mindig csak egy ember? Miert nem koti le a figyelmemet egyszerre tobb?

Figyelt kérdés
Olyan rossz,hogy ha megjelenik egy ember az eletemben,akit viszonylag hama eszreveszek,akkor az kitakar minden mas perspektivat...egyszeruen annyira lekoti a figyelmemet,hogy abszalut nem erdekel mas...Meg azok sem,akik az elott,mielott megismertem valamennyire tetszettek.Olyan ritkan van ilyen ember az eletemben...es rengeteg idomet,meg energiamat elveszi
2019. máj. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez lenne a normális, báttya.
2019. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is ugyanilyen vagyok. Ez a normalis 😀
2019. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Clay Morrow ***** válasza:
Örülj, hogy tudsz, azaz legalább a tested "akaratod" ellenére is egy személyre fókuszál.. Mi lenne ha háromra éheznél aztán meg ott töprengsz és sehova sem lépsz, mert nem tudsz dönteni?
2019. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ha találok egyet nem érdekel az hogy keressek még többet. Most én itt a barátokra gondolok pl. Nekem elég egy barát és abba bele teszek mindent és nem is érdekel hogy több barátom legyen. Egy emberben bízom meg többe nem akarok.
2019. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint találtál egy olyan embert akiben megtaláltad azt a bizonyos pluszt! Nem szabad hagyni elsétálni! Hajrá! 😊
2019. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!