Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen pasit hagyni kell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasit hagyni kell? Mire gondolsz a viselkedés alapján?

Figyelt kérdés

Jelenleg ismerkedünk, vagy ismerkedtünk.

Ő leginkább későbbi órákban ér rá, nekem a késői idő szinte abszolút nem jó mert nekem van egy kisfiam.

Szombaton találkoztunk, tény hogy nem sok időre egy negyed órára!

Azóta beszéltünk, azt mondta hiányzom nagyon akar, kezd megdobbani valami irántam.

Na ma hamar végzett, gondoltam 7 negyed 8 körül tudnánk találkozni 1 vagy másfél órára.

Kérdeztem is tőle hogy találkozunk, azt mondta nem!

Kapott egy képet mert előtte még azt mondta hogy beszélünk majd ha ő is zuhanyzott, na mindegy mondtam rendben.

Hívni akartam... Nem vette fel, kinyomta, aztán írt hogy pihen, nem akar beszélni,5 percre nem találkozik stb stb

Aztán írt egy üzenetet majd akkor keressem ha nem 5 perces embernek nézem. Mondtam neki most sikerült volna több időre elszabadulnom. Vissza írt hogy nincs otthon. Erre én már nem is reagáltam.

Nagyon megbántott ez a viselkedés. Nem értem mi hozta ezt a 180 fokos fordulatot mert eddig folyamatosan írtunk vagy telefonáltunk egymásnak!

Eddig úgy éreztem normális és hogy kezdem nagyon akarni.

Ti írnátok neki valamit még esetleg? Ha igen mit, nekem semmi ötletem, nagyon felidegesitettem magam. Vagy hagynátok hogy ő keressen?? Ha egyáltalán akar...?


2019. máj. 20. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Igen hagynam hogy o keressen de meg ha keres se adnam meg magam konnyen.

Neked kisfiad van ne neked kelljen alkalmazkodnod hozza...

Ha komoly kapcsolatot akar akkor a kisfiadat is elkell fogadnia es nem azt akarnia hogy elhanyagold.

Es ne ilyen gyerekes hisztiket csinalnia...gyanus az is hogy veled nem talalkozik aztan meg azt irja nincs otthon?!

Azis lehet hogy tobb vasat tart a tuzben..

2019. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Az a tapasztalatom, hogy ha már az elején ilyen nehéz összehozni egy randit is, akkor azt a fene megette. Mit érsz vele, hogy ha "papíron" van párod, gyakorlatban meg hetekig nem is látod, csak írogattok?
2019. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van neki más a háttérben. Hagyd. Majd ha akar valamit, keresni fog. Ne fuss utána. Esetleg ha ír, kérdezz rá, hogy akkor hol volt, mondja el őszintén... Mert az kamu duma, hogy pihen, utána meg nincs otthon.
2019. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha engem egyszer is kinyomna valaki, amikor hívom, azonnal kukáznám az illetőt, úgy, hogy nem érdekelne semmiféle utólagos magyarázkodás.
2019. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember azt hitte szó szerint 7 és negyed 8 között 15 percet szántál a találkozóra. Így értelmezte. Vannak ilyenek, mindenben meg akarják keresni a számukra nagyon sértőt, és ugye aki keres,az talál:)
2019. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

18 42 kor írtam neki hogy találkozunk? Időt nem is írtam sem időben sem a találkozásra hogy mennyi ideig.

Nem tudom hogy van e neki valakije, vagy több lányt tart tallonba. Pár percre kaptam egy üzenetet


nem igaz hogy nem tudunk komolyabban talizni de nem baj itt lâtszik hogy nem is akarod úgy írod ma is hogy ha akarsz majd írsz...


Szóval ez volt a probléma:Majd írok ha én vagyok aztán majd ha akarsz írsz, ezt az üzenetet írtam neki mikor evett, és vittem a gyerekem fürdetni, meg tudtam ő is megy.

Ez tényleg olyan sértő volt?

2019. máj. 20. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom neki van-e gyereke, valószínűleg nincs, mert akkor megértené a helyzeted, hogy nem akkor és úgy érsz rá, mint akinek nincs pl. Hiába tetszik az ember és felelne meg mindenhogy, ha gyerek van a végén terelés van. Ahhoz nagyon nagy szerecse és óriási érzelmek kellenek hogy ne zavarja a másik félt a gyerek.

Remélem sikerül megtalálnod.

2019. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pasi létemre ha egy nő ezt játszaná velem úgy küldeném el melegebb éghajlatra hogy csak úgy zörög. A Te helyzeted a gyerek miatt nehezebb, nem egyszerű bármikor időt szakítani és nem törődni semmivel. De ő ezt nem érti. Mert nem akarja. És próbál zsarolni, hogy ő nem 5 perces ember stb. Viszont Te nem csak 5 percet szántál rá a rengeteg szabadidődből hanem annyit amennyire el tudtál szakadni a felelősségeid miatt. Ha ezt nem érti és értékeli akkor menjen a ....

Én nem keresném többet mert nem vagyok egy rongy, hogy pár nap ismeretség után így bánjanak velem. Én mindig úgy voltam ezekkel, hogy nem süllyedek arra a szintre, hogy könyörögjek egy idiótának akit lényegében nem bántottam semmivel a gyerekes elvárásait teljesítgetve. Erre nincs szükséged neked sem. Nem beszélve arról, hogy ha így kezdi akkor milyen lesz a folytatás? Folytonos érzelmi zsarolás ha valami nem az ő szája ize szerint lesz?

Te döntesz de nekem felejtős lenne.

2019. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!