Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne az igazi szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az igazi szerelem és ha igen, hogy tovább?

Figyelt kérdés
Eddig mindig olyan lányokat néztem ki magamnak akik tényleg szépek mondjuk 1-10 ig 7-8..Nem rég köszönő viszonynál jobban megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon szimpatikus nem is tudom kifejezni olyan megértős akivel eltudok beszélgetni és hülyéskedni egyáltalán nem szép "max 5"-ős nem is a külsője tetszik egyszerűen imádok vele beszélni a közelében lenni jó érzés ha közel van hozzám akár hányszor ránézek mindig elkap egy furcsa érzés...Még sosem volt ilyen de egyszerűen nem bírok meglenni nélküle egész nap rajta agyalok amikor nem vagyunk közös helyen nem bírom kiverni a fejemből végig rajta agyalok és rá gondolok milyen jó érzés kerít hatalmába amikor a közelben van...Legtöbbször én keresem a társasságát amikor egy helyen vagyunk de nem szokta zavarni mindig megtudom nevettetni és mindig végig hallgat nem ráz le...Elég csodálatos lenne ha bejönnék neki de ebben csak reménykedek...Biztos,hogy feltűnt neki az,hogy mindig a közelében probálok lenni szóval gyorsan kéne tisztáznom magamban az érzéseket és lépni valamit ebben kéne a segítségetek.
2010. júl. 7. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak a feléig olvastam el. Ez olyan 8 pontos szerelem a 10ből. :P
2010. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hivd el randizni
2010. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az van,hogy beleszerettél,és ezúttal Neked rohadtul nem a külső számít,hanem a belső.Azért,mert vonzódsz Hozzá,és érzed,hogy a lelki társad is.Ez a szerelem.

Szerintem nem harapná le a fejedet,ha bevallanád Neki az érzéseidet.Egyébként azon is elgondolkodhatnál néha,te egy 10-es skálán vajon hányas vagy,mert egyáltalán nem biztos,hogy Te beletartozol a Brad Pitt kategóriába.Csak a mihez tartás végett mondom.

2010. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos! Ez valódi szerelem! Ülj le vele beszélgetni, és mond el neki, hogy mit ézel :) Ahogy leírtad szerintem neki is tetszel, de ha nem (amit nem hinnék) akkor szerintem barátok maradhattok, mert ahogy leírtad az jön le, hogy kedves és megértő, és ha nem tetszel neki (amit nem hiszek) akkor felajájja a barátságát, de ha bejössz neki (szerintem így van) akkor összejöttök. Tehát neked semmi veszíteni valód nincs ! :) remélem segítettem :) boccs a regényért
2010. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is ilyen helyzet be vagyok.De attól függ hány éves vagy?Én 16.
2010. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3.nak én bevallom egyáltalán nem vagyok jóképű teljesen átlagos nem vagyok egyáltalán egy szépség nem is állítom azt csak valahogy muszáj volt éreztetni veletek,hogy nem a szépség számít most..
2010. júl. 7. 12:37
 7/14 anonim válasza:
Szerintem is jobban járnál ha el mondanád NEKI mit érzel iránta hogy tudja is miről van szó.:)Én csak ennyit mondok sok szerencsét!.)):)))))
2010. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 17 de nem néz ki annyinak inkább max 15 nek szóval annyira nagy probléma nem lehet és nem gondolkodik annyira felnőttesen én meg nem úgy mint egy átlag 14 éves szóval kb egyezzünk ilyen téren.Tudtommal nincs senkije szívem szerint elmondanám neki de félek a vissza utasítástól főleg,hogy minden nap találkozunk és kb vannak rajtunk kívül 20 an még ott és hát elég gáz lenne ha nemet mondana mindenki megtudná..
2010. júl. 7. 12:40
 9/14 anonim válasza:
Figyelj én is úgy jöttem össze egy lánnyal hogy elmondtam mit érzek valójába iránta és bejött. Szerintem nem fogja elutasítani ennyi jó dolog után probálkozz meg vele!
2010. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hajlandó eljönni kicsit beszélgetni a városba sétálni megbeszéltünk egy időpontot de mondtam neki lehet késik a buszom hogy adja meg a számát,hogy tudjak szólni ha késnék erre azt mondta akkor legyen 15 perccel később a tali..Ez mit jelent vajon?
2010. júl. 7. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!