Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért ez tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért ez tetszik?

Figyelt kérdés

Miért mindíg a vékony lányok jönnek be nektek?

ha pl molettebb egy lány már rá se néztek

pedig bennük is van látni való formás cicis, popsis,

combos kis csajok:)

mi tetszik a vézna anorexiás csajokban?

24/L


2010. júl. 7. 12:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nekem a normális alkatúak jönnek be. Ne legyen se vékony se duci. Egyik sem egészséges.
2010. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

hát tényleg így van a válaszolók közül legtöbben a vékony csajokra buknak úgy érzem sokszor hogy semmi keresnivalóm a földön mert nem vagyok csontsovány:D

persze más ha vki vékonyan is szexbomba, és más ha nagyon sovány..bár ez is tetszik valakinek!

2010. júl. 7. 12:45
 13/28 anonim válasza:
én nem szeretem a vékony lányokat csontal nem szeretek szeretkezni:D
2010. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Amúgy ki mondta neked, hogy mindenki az anorexiásokra bukik?


ÉN olyan csajokat tudok elviselni, akit még fel lehet emelni

volt már vékony és molettebb nőm is.


Szerintem minden férfi szereti ha a barátnője kisebb darab, de hogy anorexiásokat azt kétlem.

2010. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
ez jó volt az utolsó válasz:)
2010. júl. 7. 12:48
 16/28 A kérdező kommentje:

nem mondta senkise ezt látom amikor megyek az utcán

vékony csajok vékony csajok hátán!

100 lányból 3 molettebb ..de mind1..

persze én is szeretnék olyan szexbomba lenni, de

sajnos a genetika is közbe szólt:D

2010. júl. 7. 12:50
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, akkor fogyj le.
2010. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

mondtam már hogy nem vagyok kövér

csak érdekelt hogy ki mit gondol

köszi a válaszokat amúgy

2010. júl. 7. 12:54
 19/28 anonim ***** válasza:

manapság az a helyzet, h van egy "szépségideál", és minden 13-18 éves lány úgy akar kinézni. Ugyanúgy öltözködnek, egyforma a hajuk, stb. és persze az alakjuk is...

és igen, mostanában tényleg az vékony, mell-és fenék "nélküli" lányokkal van tele a város, és láss csodát, nem egyedül sétálnak...ez van. Aki nem ilyen, az meg önbizalomhiányban szenved

2010. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A fiúk olyan szerkzetek amiket nem lehet megérteni, pont mi mi nők! Egyszer sovány egyszer duci, van egy fiú barátom aki mind2 "félével" járt már. Tudod szerintem mostanában nem egy nő súllya a lényeg nem azt mondom, hogy a érfiakat nem érdekli közepes vagy sovi, nekik szinte mindeggy ( van egy-két kivétel). Nekem pl tetszett már sovány fiú, tetszett testesebb is, ami nem 100 kilót jelent, hanem egy kis úszógumit xD és biza a fiúk azt szeretik ha van mit fogni :D. Gondolom azért tetted fel a kérdést mert kivánsi vagy, hogy miért nem figylenek fel rád a pasik, hát ne keseredj el! Én szukolok neked :) valaki
2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!