Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn, hogy lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn, hogy lehet olyan szűrűt beállítani, hogy ne legyen álláskereső a másik meg egyáltalán, hogy engedheti meg magának egy társkereső, hogy ilyet berakjon?

Figyelt kérdés

A randivonalról írok. Számomra az is megdöbbentő, hogy jövedelem és végzettség alapján is van szűrés, dehogy az alapján is, hogy ne legyen álláskereső a másik, szerintem elég felháborító, mert az előítéleteknek ad teret, hogy akinek nincs munkája az biztos munkakerülő. Na meg bármikor elveszítheti valaki az állását mondjuk leépítés miatt. Most ezért nincs joga párkapcsolatra? Nekem van munkám, de eszembe se jutna se álláskereső, se fizetési, se végzettségi szűrűt belerakni.


Írtam egy e-mailt a randivonal-nak, hogy vegyék le ezeket a szűrőket, mert sértő és csak a társadalmi hierarchiát termelik ki állandóan, de nem nagyon foglalkoztak vele, elintézték annyival, hogy ezt nem találják sértőnek.


Tényleg úgy kell hozzáállni a társkereséshez, mintha egy terméket vásárolna valaki? A szűrűk ennyire biztosítják azt, hogy valaki megtalálja az igazit? Szerintem nagyon nem.


2019. máj. 23. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Fent vagyok az említett oldalon és én is használom ezeket a szűrőket. Igenis van jogosultsága annak, hogy én sem vagyok hajlandó munkanélkülivel ismerkedni és diplomásként középfokú végzettséget állítottam be minimum szintnek. A jövedelemszintemet is megadtam, ezért minimum ezt a szintet lőttem be a másik félnek.

Szinte az összes szűrőt belőttem és így is lett 100%-os egyezés, akivel az első randin derült ki, hogy egy lényeges dologban nem értünk egyet. Úgyhogy az a szűrő sem mérvadó.

2019. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ér semmit a szűrű, csak arra jó, hogy az egyenlőtlen társadalmat még jobban egyenlőtlenítse. Attól, hogy van 100% egyezés még nem biztos, hogy ő az igazi és attól, hogy 50% az egyezés még lehet, hogy ő lenne életed párja. Most, ha beállítasz mondjuk minimum 200 ezres fizetést, és mondjuk akivel ismerkedsz 20 ezer keres kevesebbet, egy nyamvadt huszasért dobni kéne a másikat? Arról már nem is beszélve, hogy bebizonyították azt, hogy a pénz nem boldogít, tehát működhetne a társadalmi egyenlőség is.
2019. máj. 25. 13:06
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Tökéletesen megértem az aggályaidat. Egyetértek azzal is, hogy mocskos módon felszínes ez a világ! Főleg az utolsó példád a legjobb. Ha abban az analógiában néztem volna a dolgokat, akkor nem is jöttem volna össze az exemmel. (Pedig földmérő mérnök, de állami cég, kicsit 200k alatt)


De!

Maximum nem használod ezt a funkciót. Ennyit tehetsz, ahogy én sem. :)

2019. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!