Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek lettem jóképű, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek lettem jóképű, ha nem tudok vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon furcsa fiú vagyok, aki nagyon félénk, magának való, de sokak szerint jól nézek ki...

2019. máj. 23. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
ja sokak szerint....kérdezd meg a sokakat, hogy miért nincs barátnőd
2019. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért lennél furcsa?

Nem lehet mindenki egyforma, az elég unalmas lenne :) az, hogy más a stílusod, a felfogásod az nem feltétlenül negativ dolog.

Az meg hogy helyes vagy, örülj neki, lehet még szerencsés szituációd csak azért, ahogy kinézel akkor is, ha félénk és csendes vagy

21/N

2019. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó ilyen kérdezőről kiderült, hogy sose voltak barátai, semmi sem érdekli, nincsenek céljai és egy gyárszalag mögött rostokol.
2019. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Add kölcsön a vonzó külső adottságaidat. Csak egy napra, pls.
2019. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Furcsa = szefós?
2019. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször írt már ide ki kérdést, egyértelműen vannak agyban gondok. A jóképűségében sem vagyok olyan biztos.
2019. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen vannak és nem vagyok csúnya
2019. máj. 24. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak 40 feletti 2 gyerekes nőktől tudom, hogy jóképű vagyok. A saját korosztályomtól soha nem kaptam ilyen dicséretet, maximum, hogy jól öltözöm. Objektíven én is jóképűnek látom magam. Csak az a baj, hogy az ember nem láthatja magát objektíven...
2019. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!