Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni, mit kell...

Mit lehet tenni, mit kell kezdeni egy olyan helyes, jóképű pasival, aki képtelen elhinni, hogy a csinos, szép, művelt nőknél is nagy eséllyel indulna?

Figyelt kérdés
Nem igazodok ki az ilyen pasikon. Amikor megtudja, hogy egy lányismerőse egyedülálló, minden esetben kb annyival el is intézi, hogy "hm, nagyon csinos lány, de inkább nem próbálkozok nála". Amikor megkérdezem hogy miért gondolja így, nem válaszol rá. (26 éves a srác és két viszonzatlan szerelmet élt meg)
2014. júl. 2. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
A következő kommentelő vagy Férfi vagy pedig Női nemű lesz.
2014. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor most elmondom az én verziómat, jól nézek ki, ha kiszállok a kocsiból, és végignéznek rajtam, látják hogy értelmiséginek számítok, biztos jó pénzes családból.. Csak hogy ez nincs így, hegesztő végzettségem van, nem tudok benne dolgozni, így multinál vagyok logisztikai pozícióban. Ott egy senki vagyok, nincs önbizalmam, a munka miatt, kint a való életben meg lehet bejövök a platform cipős lányok többségének, de azontúl hogy megnézem őket, kb ennyi, semmi több.


Szóval azért mert valaki jól néz ki, az nem mindent eldöntő szempont, nekem is ilyen gondjaim vannak még ha kívülről ez nem is látszik.


Békén kell hagyni, és hagyni a saját útján tovább menni.

2014. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!