Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 90+ kilós nők! Milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

90+ kilós nők! Milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdésnél gondolod az ennyire kövér nők bevallanák, hogy nulla szexuális életük van? Vagy ha van, az is olyan pasikkal, akikhez csinos lányok hozzá se nyúlnának. Ismerek ilyen kövér lányt, 23 éves és soha nem volt pasija, mégcsak nem is szexelt, pedig arcra szép.
2019. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

#11

Nem a kövérség áll a szex útjába, hanem a nem feltétlenül, de gyakran velejáró önbizalomhiány...

2019. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

#11. 23 évesen nekem se volt még pasim (illetve pont akkor lett először), hiába volt szép arcom. De nem (csak?) a kövérség miatt, sokkal inkább azért, mert szégyenlős és zárkózott voltam, ja meg olyan régimódi naiva, akit nem lehet felszedni egy bulin, mert nemáár... jelzem, a velem egyidős, 45 kilós, női szemmel is jónő, ámde hasonló személyiséggel bíró barátnőmnek se volt 23 évesen pasija, egymás vállán keseregtünk. :-)


29-30 évesek vagyunk, ő férjnél van és babázik, nekem meg több éve van fix párom (most màr élettársam). És igen, a szexuális életünk is jó, pedig nem elég, hogy dagi vagyok, még hátrányból is indultam, hogy nem pasizom kamaszkorom óta, így ő csak a második férfi az ágyamban. :)

2019. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Konkrétan semmilyen, hónapok óta nem feküdtünk le a párommal.
2019. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a szexuális életem a párommal. :)
2019. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem jó :) Bár nem élek együtt párommal, heti 3-4 szex van, kísérletezünk is, szeretek mindenféle szexi fehérneműt felvenni stb... Nem érzem azt, hogx ne kívánna a párom, sőt!
2019. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: hozzátenném, nem olyan a párom, akihez senki hozzá nem nyúlna... És nem is ő az első, az exeim sem olyanom voltak ...
2019. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!