Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki aszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki aszexuális és párkapcsolatban él? Milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Hogy jöttetek össze? Mindketten aszexek vagytok? Szoktatok szexelni/szexeltetek már? Vagy csak csókolózás, kézfogás, ölelés van? Esetleg még ezek sem?
2016. dec. 12. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hölgyeim és uraim, a gyakori: ahol az aszexuálisokat a szexuális életükről, a homoszexuálisokat az ellenkező nemű partnerekről, a heteroszexuálisokat pedig az azonos neműekkel folytatott viszonyukról kérdezik! Éljen, éjen.
2016. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért, nem tudtad, hogy egy aszexuálisnak is lehet szexuális élete? Tök más téma, mint a melegek. Egy homoszexuális sokkal kisebb eséllyel szexel egy ellenkező neművel, mint egy aszexuális ember a partnerével :) Mi pl. gyereket szeretnénk a barátommal, úgyhogy fogunk majd szexelni, valószínűleg nem is egyszer, pedig mindketten aszexuálisak vagyunk.
2016. dec. 12. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnétek szexelni és nem is csak egyszer, akkor nem vagytok aszexek:D
2016. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Aki aszexualis, az ilyesmire nem lenne kepes. Pont ez a lenyege az aszexualitasnak. Az nem aszexualitas, hogy neha-neha azert szexelgetunk, mert tudjuk, hogy kell ezert es azert, pont ezert paradoxon a kerdesed, mert berakod magad egy kategoriaba, aminek a jelentesenek utana sem nezel.
2016. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont hogy te nem néztél utána. Az aszexualitás nem ugyanaz, mint a szexellenesség. Azt jelenti, hogy nem kívánod a szexet, nem érdekel, mással foglalkozol helyette. Nem pedig azt, hogy utálod. Egy aszexuális párnak ugyanúgy lehet vágya gyerekre, mint egy heteroszexuálisra, és ahhoz, hogy legyen gyerekünk, szexelnünk kell (most ne menjünk bele mindenféle orvosi beavatkozásba, amivel szex nélkül is kivitelezhető a teherbeesés, nyilván a szex a legegyszerűbb módja a gyereknemzésnek). Vagy pl. ha egy aszexuális ember összejön egy heteroszexuálissal, aki szeretne szexelni, az aszex az ő kedvéért lefeküdhet vele. Ettől még ő aszexuális. Engem pl. magamtól egyáltalán nem érdekelne a Monopoly, de a barátom nagyon imádja, úgyhogy néha leülünk játszani. Nem utálom, tök semleges nekem, és ha nem kérné, csinálnánk mást helyette, de tudom, hogy szereti, úgyhogy néha elővesszük. A szex is ilyen egy aszexuális számára. Igen, vannak olyan emberek is, akik kifejezetten elutasítják a szexet és irtóznak tőle, de ők nem aszexuálisak, hanem antiszexuálisak, ami egy tök más fogalom, ne keverjétek.

A kérdésemre még mindig szeretnék válaszokat.

2016. dec. 12. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt a korábbi barátnőm. Borzasztó volt. Én érzelmileg és szexuálisan elég aktív vagyok. Nem vezetett jóra. Olyan társat kell találni akivel szintén megegyeztek ezen a téren.
2016. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!