Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti kerestek online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kerestek online partnert? Ha igen itt mikre figyeltek oda?

Figyelt kérdés

Tehát hogy szűritek ki azt hogy most ez a srác komolyan gondolja, trollkodik vagy egyáltalán hogy szimpi e nektek

Hogy utasítjátok esetleg el őket? És volt már olyan h összejöttettek mondjuk egy egyéjszakásra vagy egy komolyabb kapcsolat lett belőle?


2019. máj. 25. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én próbáltam egy bizonyos társkeresőn ismerkedni. Rengetegen írtak rám közel 100 levelet kaptam. De így is mindenkinek válaszoltam. Mivel annyian írtak kénytelen voltam szelektálni, azon kívül, hogy elolvastam a profiljukat nem sokra mentem ugye, így nem volt mit tenni kinézet alapján kiválogattam akivel szívesen beszélgetnék, hamár így alakult hogy ennyiből lehet válogatni. Mindenkinek normálisan válaszoltam, aki nem tetszett annak azt, hogy köszönöm az érdeklődését, de sajnos nem őt keresem. Erre kaptam hideget, meleget, hogy a kedvesség ingyen van meg az előbb mikor rámnyomult még szép voltam, de mostmár kutyaarcú,meg mi az hogy így eldöntöm, más meg megköszönte hogy milyen aranyos vagyok hogy egyáltalán válaszoltam.

Szóval sok a beteg, elkeseredett férfi.

Kb mindegyik társkeresőn ugyanazok a pasik vannak. Meg van sok cukrosbácsi aki azt hiszi hogy bevillantja itt a lóvét a szép házat meg a kocsit akkor szétdobom a lábam. De ezeknek azt mondtam a tollrázás az állatvilágból ered, megértem, de ettől még köszi, de kihagyom. Volt aki New Yorkba akart nekem venni jegyet hogy 2 hétig d*ghasson cserébe. Akkor vannak akik ingyen sexchatet akarnak, de élőben semmit és többet sem ettől, azt ha nem fotózod vagy videózod le alólról a reggelid kér perc múlva le vagy tiltva örökre. Ha nincs vibrátorod kb ufó vagy. Akkor van az a tipus aki kiskirályként elvárja hogy mindig fülig érjen a szád csábítsd vidítsd online kb egész nap írj, 10 perc ismertség után telenyomja a vibered a kislánya fotójával ha nem vagy ugyanúgy vagy szerelmes a kislányba szintén leves.Vissza kb semmi erőlködés, de ő mondjuk azt hiszi ő az Isten közben egy 5oes ősz gyerekkel. Elvárja hogy takarírógép legyél mert a feleséget ezért dobta...tán.

Akkor vannak akik másnak akartak írni és kiderül a levélből, hogy mellément. Az okosabbak emiatt nem szólítanak soha a neveden. Vagy más nevén :D Egyszerre minimum 8 állandó partnerük van akivel beszélnek. Van olyan aki nem is vált el vagy szexpartnert keres csak.


Szóval nem tudom a pasik mit tapasztalnak, de én soha többet nem megyek ilyen helyre.

Ennek ellenére van 3 ismerősöm aki ilyen helyről házasodott van ilyen is.


Próba szerencse. Ha mást nem:

tapasztalatot szerzel.

2019. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja igen még lemaradtak az 50+ sűrgősen de azonnal gyereket akaró típusok. Mindegy kinek. Lehet 20-tól 40 éves és nem értik miért nem akarod egyedül nevelni majd a gyerekét mikor elpatkol. Meg persze hidd el hogy csak a nők nem akartal tőle meg karriert épített eddig. Nyílván nem mondja el, hogy a személyiségével van komoly baj. Lehet azok közt lett volna normális akit elküldtem, de azok nemhogy normálisak vagy átlagosak nem voltak, hanem kimondottan szegénykék tényleg csúnyák voltak.

Akkor volt egy kicsit mackós pasi. Hát nem kicsit 120 kiló. De volt benne valami ami megfogott.

Bejött amúgy. Ráírtam. Erre visszaír nem jól sikerült a teszt. Visszaírok milyen teszt nekem tetszenek a macis pasik, szeretnélek megismerni. Válasz semmi.

Akkor akiket elküldtem zöme értsd jó lenne postásnak mert egszerre tudná nézni a levelet meg a házszámot. LOL

Na jó...mondjuk sajnáltam amúgy...de tényleg. Szval katasztrófa ami ott megy. Szerintem.


Soha többé...

2019. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló leírta a lényeget, talán még annyi, hogy sok fent a megkeseredett pasi, aki csak beléd akar rúgni, flegmazik veled, mert az álomnői nem írtak vissza neki. És nyavalyog, hogy a sok vakolt, egoista pitsa nem válaszol neki, de persze ő lesz...ja őket, nem is őket akarja, be se jönnek neki stb stb... aztán kezdi elölről a nyafit, hogy neki nem írnak ezek. Te meg örüljél ilyen semmi nőként, hogy egyáltalán szóba állt veled. Másik típus, aki a volt barátnője után sírja tele a csetet. Aztán vagy vigasz dgast, vagy lelki terapeutat akar.


Én töröltem is már a profilom onnan, semmi értelme. Se alkalmi luk, se labtorlo, lelki szemetes nem vagyok :)

2019. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!