Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön, hogy egy buliban ott hagyok 1 millió nettót?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha én találom meg akkor igen. :D

(Segítsetek, melyik sztár volt az aki nem is olyan rég tényleg otthagyott egy táskában pár millát véletlenül valami szórakozóhelyen?)

Komolyra fordítva a szót, egyáltalán nem. Az ilyen nagyzoló majmok mindig minden buliban nevetség tárgyai.

Nem szeretem ha valaki szórja a pénzt, de azt még kevésbé ha mellé ennyire hülye is és megveszi cent áron az üveg piát. Aki ennyire buta azzal szóba sem állok.

2019. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem nőként, de jaaaaaaj...


[link]


Ez ugrott be rögtön.

2019. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
A sofőröd meg Ken Block.
2019. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy a nettó miért kellett a végére? 1 millió bruttót hogy lehet otthagyni egy buliban, adót csalsz bulizás közben vagy mi? :D
2019. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

húúúúú ez olyan szexi, alfa dolog!!!

mesélj, pontosan mire költenél el ennyit?

2019. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
szerencsecsomagok, írjátok már be a kérdező kérdését a gugliba a "lányok nektek bejön" nélkül
2019. máj. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Köszi 6-os, műveletlen voltam.
2019. máj. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Műveltségnek azért nem nevezném, de nekem sem volt meg 😀
2019. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Be szokott jönni, általában szeretik a nők, ha a saját lakodalmuk milliókba kerül. :) Tudod, a biztos szerelem záloga a minél nagyobb lagzi, ami legalább 2-3 millióba kerül. :)
2019. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Naivitás megkérdezni őket, mert sosem fogják beismerni a romlottságukat. Helyesebb lenne megfigyelni hogy mit tesznek. A nagyzoló önelégült börtöntöltelékeknek/szocipata szemétládáknak minden zokszó nélkül szétteszik a lábukat. Láttál már audis parasztbasát üres anyósüléssel? Naugye.
2019. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!