Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem keresek aktívan barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keresek aktívan barátnőt, itthon gubbasztok, de a lányokhoz vonzódom. Miért nincs meg a késztetésem, hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg te, mi honnan tudjuk.
2019. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert jól elvagy magadnak. Nem értél még meg agyilag a párkapcsolatra. Nem akarsz / Félsz elköteleződni. Önbizalomhiányban is szenvedhetsz.
2019. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de már közelebb vagyok a 25höz mint a 20hoz
2019. máj. 26. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyike, te 25 évesen is még akkor agyilag éretlen vagy. Úgy éled az életedet, ahogy akarod. Te alakítod az életedet.
2019. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35 évesen ugyanez lesz, meg később is. Én tudom. 5 éve nem tettem semmit az ügy érdekében. Egyszerűbb a langyos vízben üldögélni.
2019. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De gondolom ez nem okés
2019. máj. 26. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel én is, már évek óta. Mindig gondoltam, hogy majd jó lesz meg majd jön valaki, aki miatt változtatok magamon. Hát nem jött. De mintha jobb is lenne így, már úgy megszoktam egyedül, semmi kedvem felforgatni a nyugodt napjaimat egy csaj miatt. A válaszra ugyanakkor én is kíváncsi vagyok. Nekem akkor nem is lesz barátnőm, örökre ilyen magányos farkas maradok?
2019. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok csak már pár hosszú hosszú kapcsolaton túl.Engem sok minden érdekel elég sűrűn ismerek meg új embereket ha akarom ha nem.

Egyszerűen csak rá jöttem h nem olyan jó dolog a pár kapcsolat mint azt sokan le írják.Régen akartam családot meg gyereket..akkor még hittem a mesékben.Az ma úgy néz ki h megszül elválik te meg életed végéig fizeted az "asszonytartást".

Szóval azzal h nem akarsz barátnőt nincs semmi gond.Inkább fejleszd magad legyen pénzed és menj fizetőshöz.

Sokkal jobban megtérül hidd el!

2019. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!