Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőd veszi a kaját? Mármint mindig?
2018. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 A kérdező kommentje:
Közös a kassza, és igen. Ő vásárol szinte mindig mivel én reggel 7 előtt megyek dolgozni és este 5-6 után jövök. Akkor már nem igen tudok bevásárolni.
2018. jún. 17. 09:23
 3/98 A kérdező kommentje:
Minden bezár, ez nem nagyváros. Itt nincsenek nyitva a boltok estig,
2018. jún. 17. 09:24
 4/98 anonim ***** válasza:
84%
Mi a kérdés? Ha több kajára van szükséged, vedd meg magadnak, azt csá! Nem értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2018. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
76%

Te megetted egyedül, és reklamálsz, hogy elfogyott, és nem hozott belőle.

Kisgyerek vagy, vagy felnőtt férfi?

1. Vedd meg magadnak! Ha együl élnél, nem vennél kaját, mert munka mellett nincs rá időd? Baromság. Csak kényelmesebb a másikra hárítani a feladatot.

2. Előtte szólj, mikor megy vásárolni, hogy x szalámi nagyon bejött, legyen szíves olyat legközelebb is hozni. Ne utólag nyitosagd a hűtőt, hogy mér' fogyott el, ha egyedül megetted.

2018. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
73%

A nagy kérdés az, hogy miért csak 10-15 deka felvágottat vesz, ha tudja, hogy az úgyse elég?


Másrészt ha közös a kassza, akkor ő milyen alapon háborodik fel, hogy neked nem elég az étel?

2018. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
61%
15 dkg felvágott az legalább 10 szelet, de inkább több. Az nehogy már ne legyen elég egy napra, tényleg beteges mennyiségben pusztítod.
2018. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
19%
Egy hárpiával élsz együtt :D Komolyan aki ebből problémát csinál..nem értem, miért nem vásárol egyszerre nagyobb adagokat, és akkor nem kéne minden nap mennie. Pl én falun élek, a legközelebbi város 20 perc kocsival, heti kétszer vásárolunk be. Ez a minden napos boltba járás tök felesleges dolog.
2018. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
82%
A kérdés mindenesetre jól mutatja, hogy ez a "közös kassza" mekkora egy baromság. Sokkal egyszerűbb ,békésebb, konfliktusmentesebb egy kapcsolat, ha mindenki magának azt és annyit vesz, amit és amennyit akar. Ha pedig nincs időd vásárolni, akkor rendelj, vagy írd össze neki, hogy amikor megy vásárolni, akkor mit vegyen neked és utána a tieidet kifizeted neki. Az ilyen cukor,só,majonéz,ketchup,méz,lekvár cuccokat pedig meg lehet úgy oldani, hogy egyszer te fizeted, egyszer ő.
2018. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
69%
Mást nem esztek, csak felvágottat? Mit ennél, ha egyedül élnél?
2018. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!