Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szerintetek léteznek ilyen férfi kategóriák? (kép)

Figyelt kérdés

Ti ha megláttok egy nektek tetsző pasit akkor azonosítjátok valamilyen hasonló táblázat szerint?

Melyik típus tetszik nektek a leginkább?

Szerintem én leginkább a pretty boy-vampire keveréke vagyok.


[link]



2019. máj. 26. 11:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de amúgy kicsit gonosz a kérdés mert itt egytől-egyig nagyon jóképű férfiak vannak és ezeken a képeken az összes bejön:D
2019. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy hirtelen csak loki tetszik a sok közül :D

De nálam nincsenek ilyen kategóriák.. olyan van hogy hasonlít Johnny deppre, vagy Azta de hasonlít gimiből arra a c-s srácra, vagy ez tök olyan, mint ahogyan a tanárom nézhetett ki kb. 20 éve.. stb.

Nekem amúgy egyik kategória sem tetszik kimondottan, ha valakinek megfog a személyisége, a nevetése, a felfogása vagy bármi, akkor azt máris szebbnek látom, mielőtt megismertem.

N

2019. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

"Az "átlag nő" kategóriákkal ápoltabb és csinosabb az utcán, mint az "átlag pasi"."


Majd ha az "átlag nő" teljesen elhagyja a sminket és a hasonló csalásokat, akkor jogos lesz az összehasonlítás. :)

2019. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Valakinél biztos léteznek ilyen férfi kategóriák. (a plakát szövegezése alapján ez egy incel csoportosítás, ergo férfiak találták ki)


A legtöbb nőnek (pl. nekem is) bőven elég, ha van valami ami megfog benne (pl. külső, ok öngól :D), pl. a tekintett (női best of).

Régen még voltak a "vikingek", a "latin szeretők", és a "szamurájok" (ázsiai) azt cső.

2019. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

Tipikus noi valaszok.Nem a kerdesre valaszolnak,hanem leirjak hogy miert nem tetszenek nekik ezek a pasik,miert nincs eselyuk nala,es miert nem erdekli oket a kulso.

Nyilvan nalam sem a kulson fog mulni az hogy kit szeretek,de a kerdesedre a valaszom az hogy nalam egyertelmuen a 'vampir ' kategoria a nyero.De csak a szememnek azok tetszenek a leginkabb.Amugy meg nem szoktam kategorizalni egyaltalan oket.

2019. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

Léteznek ilyen kategóriák, csak ezeken kívül van még vagy 5 millió másik kategória.

Egyébként külsőre nincs ideálom, ezek közül a pasik közül megmondom őszintén, hogy talán 2-3 az akire azt tudom mondani, hogy tetszik.

Belsőre vannak elég magas "igényeim" vagy "elvárásaim", ha ezeket hozza akkor nem érdekel, hogy milyen "típus" vagy mennyire adonisz.

2019. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal tágabb kategorizálás kéne mert ezek közül egyikbe se tudnám sorolni aki nekem bejön.

Nálam a szem, a tekintet a lényeg, "a szem a lélek tükre" alapon. Ha a tekintetében van vmi ami megfog, akkor már nyerő lehet ha ehhez megfelelő belső párosul.

2019. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A táblázatból a bruce wayne/clark kent és a the vampire kategória, ami bejön.

És nem. Ha meglátok egy nekem tetsző fiút, álltalában nem szoktam automatikusan kategorizálgatni.

2019. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szeretek ilyesmivel jatszani, mert lenyugoz az emberek valtozatossaga. Ezt a listat en eleg egyhangunak talalom, es a peldakent betett kepek is ilyen photoshop csodak, foleg az elso negynel. Hianyolom a hus-ver ferfiakat. Meg a pretty boyhoz betehettek volna 18 even felulieket is... A babaarc nem egyenlo a fiatalsaggal, pl Joseph Gordon Lewitt siman szerepelhetne ott, pedig mindjart 40. Birom a csoportositasokat, foleg ha van nemi tudomanyos alapja es a kaukazusi rassz alrasszait mutatja be, de ez a tablazat eleg gyenge.
2019. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nordic god-ot rendelnék a listából ha lehet, de beérem a lumberjack-el is.


Nem tudom, én sose kategorizáltam a férfiakat teljesen tudatosan. De pl tisztában vagyok vele, hogy nem jönnek be a borotvált felnyalt hajú szépfiúk, meg mondjuk a pretty boyok se.


Én ha ránézek egy férfire megállapítom, hogy tetszik e vagy sem. A semből gyakran lesz pár szó beszélgetés utan igen, az igenből meg lehet nem, ha bunkó.

2019. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!