Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam a tudtára hogy hagyjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam a tudtára hogy hagyjuk egymást vagy felesleges, és csak szimplán ne írjak neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy férfival többször találkoztunk, rengeteget cseréltünk. Mostanság viszont elkezdett hanyagolni, persze sokat dolgozik és előszeretettel rá is fogja hogy sok a munka. Viszont például írok neki és válaszra sem méltat. Elolvassa fent van még kB 10 percig és lelép.

Lehet hisztinek tűnik, de eddig például munkaközben is videótelenáltunk ezért számomra ez fura.

Úgy érzem nem akar, felhivtam ma azt mondta akar csak idegesíti hogy a volt férjem az hétvégente itt van a közös házban. Ugyebár nekünk van egy kisfiúnk, az ex külföldön dolgozik és igy könnyebb neki, mi ezt akkor letisztáztuk, akkor még én sem arra gondoltam hogy valakivel össze akarok jönni a közeljövőben, és nem igazán láttam át a dolgokat. Pedig érezhetné hogy akarom és teljes egészében őt akarom, például szombat éjszaka is együtt voltunk, amikor tudom hívom legyen az hétvége vagy hétköznap. Itthon van a gyerek apukája vagy sem.

Nem hiszem hogy nem fogja fel hogy külön vagyunk, hisz ha most 2 éjszakát itthon tölt akkor természetesen nem tudnék elsem menni itthonról hogy vele legyek!

Na mindegy lényeg a lényeg hogy hiába azt mondja akar én mégis az ellenkezőjét érzem. Mondta hogy ő könnyen szerelembe tud esni szóval eddig úgy éreztem a mondataiból hogy komolyan gondolja velem.

Tudom bennem is van hiba és ez az egész jelenlegi életem egy nagy kutyvasz de most sajnos ez áll fent, viszont nem mondtam és terveztem hogy végleges lesz azt sem hogy akkor nálam soha sem lehet találkozni....


2019. máj. 27. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: senki sem szereti, ha a nőnél, akivel összejönne, időnként ott alszik a volt férje. Keresni fog magának olyant a pali, aki tiszteli annyira, hogy nem csinál ilyeneket.
2019. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1+1.
2019. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatod egészségtelen a gyerek apjával/volt férjeddel. Amíg ő így van itt, addig nagyon toleráns férfit kell keresned.


Ui: Őt sem értem, miért csinálja ezt, aludjon egy motelban vagy munkásszállón, de ez így... visszatetsző.

2019. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"rengeteget cseréltünk"

Pelenkát?

2019. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!