Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg csak hulyenek nezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg csak hulyenek nezett es szorakozott? Mi valtozott par nap alatt?

Figyelt kérdés

Van egy srac,akit par honapja ismerek. Nagyon jol megvoltunk,mindennap irtunk,talalkoztunk is es nagyon rendes,aranyos,normalisnak tunt. Bevallotta,hogy tetszem neki.

Szombaton egyutt buliztunk..azt hittem hozzam se fog szolni es,hogy semmi sem lesz,mert mondta,hogy vagy 5 lany elhivta magaval. Bocsanatot kert az utobbi napok miatt,hogy furcsan viselkedett velem.

Odajott,megolelt,megpuszilt. Megcsokolni nem hagytam magam. Tancoltunk,jol ereztuk magunkat. Aztan eltunt..Volt egy lany vele volt,beszelgettek,tancoltak. O miatta viselkedett velem furan par napig.

Nem jott vissza hozzam. Kimentunk baratnommel es a baratjaval,(aki a fiu haverja),akkor jott oda. Bocsanatot kert megint,aztan megcsokolt. Elhittem neki minden szavat,pedig a baratja figyelmeztetett,hogy ne foglalkozzak vele,mert engem is csak ki akar hasznalni.

Ahogy visszamentunk rogton lelepett,elment mas lanyokhoz tancolni. Azt mondtam itt vege mindennek,befejezetem vele. Megint kimentunk,odajott,felre hivott beszelni.

Mondta ne haragudjak ra tudja,hogy megbantott. Mondta hogy neki ez "menoseg",hogy tobb lannyal is szorakozhat.

Azt is mondta,hogy nem vagyunk egyutt es ha egyutt lennenk igy nem viselkedne. Ezeket a lanyokat nem veszi komolyan csak szorakozik,el.

Tudja,hogy en mas lany vagyok,nem akar kihasznalni. Kedvel engem,de nem akar meg kapcsolatot. Azt mondta olyan,mintha egyutt lennenk,de megsem. Nem akarja,hogy elhagyjam,hogy ne irjunk,mert szeret velem beszelgetni es,hogy jo velem. Ugyis irt volna nekem,ha en nem irok,mikor par napja azt kertem,hagyjuk. Azt mondta minden meg fog valtozni es ugy fogunk beszelni,mint azelott.. Csokoloztunk,atolelt,folyamatosan bocsanatot kert. Megigerte,hogy nem fog magamra hagyni. Kimentunk,kezen fogva.Velem volt. Mondta,hogy a lany mar hazament. Kerdeztem,hogy ezert vagy-e velem,azt mondta,ha annyira erdekelne a lany ,akkor elment volna vele. Kimentunk megint. Ket ismeros lannyal ott beszelgetett mellettem,en meg ott ultem mellette,nem velem beszelgetett. Ketszer felalltam tole. Megkert uljek vissza hozza. Visszaultem. Vege lett a bulinak mentunk a buszmegalloba mind a negyen.

Kezen fogva jarkaltunk. Elmentunk egy parkba a 2 lany lelepett.

Szoval 4-en voltunk. Beszelgettunk,hulyeskedtunk,csokoloztunk. Kesobb visszajott a 2 lanybol az egyik,vizet hozott. Ez a 2 lany mas 2 lannyal ment a buszmegalloba a fiu mondta neki hozza oket hozzank. A lany nem hozta. Megharagudtam ra,mondtam hagyjon. Mondta ne vegyem komolyan mikor o igy viselkedik,mert csak hulyeskedik. Azt mondta,hogy amikor eloszor talalkoztunk o igazabol olyan,normalis fiu. Valahogy meg ezt is benyeltem neki. Jott a buszuk,megcsokolt bucsuzoul es azt mondta,hogy ir majd ha a hazaer,nem irt. En irtam neki,azt mondta faradt azert nem irt. Azt mondta felkel es ir.Hazaertem elaludtam en is. Kesobb mikor felkeltem,hat nem olyan keso utanam felkelt o is. Semmi nem valtozott a beszelgetesunkben.. baratnom kesobb atjott. Baratjaval irt es kerdeztuk,hogy beszeltek-e rolunk hazafele a buszon. Atkuldott egy beszelgetest,amiben az allt,hogy a srac irta a haverjanak (nem tudom mire),hogy akarhanyszor elment tolem en mindig ugyanugy voltam vele.(megsajnalt) Erre a haverja irja a sracnak,hogy illik hozzad (vagyis en)es a valasza az volt,dehogy illik csak szorakozok vele.

Itt lett elegem. Megirtam neki,hogy hagyjuk. Azt irta ezt meg en sem gondoltam komolyan. Bevallotta kesobb,hogy szorakozott velem,de minden,amit mondott igaz volt,mert o nem hazudik es,hogy ha megakarom ismerni,azt ne discoban.

Termeszetesen mar nem hittem neki es nem erdekelt mit mondott.

Mondtam hagyjuk,ugyanugy irogatott. Nem hiszem,hogy komolyan vett volna,mert terelte a temat es atkuldte a kepet,amin csokolozunk,mert csinaltunk egy par ilyen kepet es mikor odajott eloszor hozzam akkor is csinalt velem egyet. Nagyon rossz erzes volt,hogy en is egy voltam a sok kozul..most is az irta,hogy par lany irt neki,hogy a baratnojevel ment el bulizni vagyis velem,mert lattak minket csokolozni es kezen fogja egyutt minket. Erre fel ideges lett,hogy azok a lanyok,akik neki nem kell dolgokat talalnak ki es nem hagyjak beken. Mondtam neki hagyjuk az egeszet abba es a valasza az volt,hogy hagyjuk egymast,nem akar semmit sem. Azota nem beszelunk..


2019. máj. 27. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint valami uruguayi béta verziós szappanopera. Felejtős a csávó.
2019. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a harmadik arcraesésig sajnáltalak, a hatodik után már röhögtem azon hogy te mindent benyelsz. Bocs, de van aki úgy tűnik arra született, hogy tízszer megszivassák 3 órán belül, és még mindig kételkedjen abban hogy jól dönt-e ha tiltja a srácot.
2019. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen csak szórakozott, ez külső szemmel nézve teljesen egyértelmű. Vagy maga se tudja mit akar meg akar tartani talonban még a többi csaj mellett, hízik tőle az egója,hogy minden csajjal jóban van és mindenki odavan érte,megkaphat bárkit.. ez legalábbis nekem így jön le .
2019. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mi az oka annak,hogy igy megvaltozott? Par napja azt mondta,hogy alakul koztunk valami es,hogy meg van koztunk a vonzalom. Most meg tessek..
2019. máj. 27. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a felét se olvastam el, de fizikai fajfalmaim vannak... ne legyel mar ilyen birka...
2019. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Semmi nem változott. Elve nem játszottál mint komoly versenyző. Max téged vakított el a remény, vagy a szép szavak, esetleg a hormonok. Vagy ezek együtt koktélba.


Itt nincs történet. Te voltál a naiv kislány a játékszer szerepébe... akit jól szét is aláztak mindenki szeme előtt (bocs, de ez a discós történet, az önbecsülés totális hiányát feltételezi)


Ugye még fiatalka vagy?

2019. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudod mit akart? Bejutni a bugyidba. Semmi mast
2019. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En sem olvastam vegig, sztem hagyd, nem akar tőled semmit.

Jó, hogy vagy neki egónövelőnek és ennyi. Ha egy pasi komolyat akar egy lánytól, nem így viselkedik. A többi lánynak veled kapcsolatban is ugyanezt mondja.

De tökmindegy amúgy, hogy mi mit mondunk, mert vakon visz a csávó. Majd,ha újra keres, úgyis elfelejted, hogy itt mit mondott mindenki, és később újra kiírsz egy kérdést, másik storyval.

2019. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!