Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy eltartott nő vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy eltartott nő vagyok? Nagyon fájó mondat volt ez nekem!

Figyelt kérdés

Jelenleg GYEDEN vagyok a kislányommal, aki nyáron két éves lesz, és bár 3 évig tervezek itthon lenni amikor már csak a sima gyest fogom kapni! Viszont terhessegem előtti időszakra több éves munka áll mögöttem! Holott a férjem nem csak most de akkor is külföldön dolgozott, és mégsem rátámaszkodtam.

Ma este beszélgettünk és egyszer csak azt vágta a fejemhez hogy senki nem tartana engem el.... Természetesen közös kasszán vagyunk és bár az én és az ő pénze között rengeteg a különbség mégsem érzem én magam eltartottnak, de nem csak most hanem kislányom előtt sem!


2019. máj. 27. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy az. A férjed szimplán bunkó.
2019. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Otthon vagy a közös gyermeketekkel, amit együtt terveztetek, együtt akartatok és képes eltartottnak nevezni?WOW.Micsoda férfi!!

Könnyű abba belerúgni, aki belekényszerült egy pillanatnyi helyzetbe, amit jogosan tölt éppen.

Arcon köpném a férjem, ha ilyet mondana és remélem csak azért mondta, mert odáig fajult a veszekedés, hogy már nem voltak ész érvei, csak sértegetni tudott.

2019. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

"bár az én és az ő pénze között rengeteg a különbség"

igen

2019. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó!! Az is a te szégyened lenne, de azt kívánom légy büszke miatta magadra! :)
2019. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Férjed régota külföldön dolgozik folyamatosan? Jo, a baba becsuszott (vagy közösen terveztétek??), de a házaséletetek hogy' áll? Félévente egyszer szex? Nem gondolod, hogy ez neki nagyon kevés, ezért a kapcsolatotokbol erösen kifelé nézeget?
2019. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Ha te visszamennél dolgozni, neki nem kellene a családjától távon, külföldön güriznie?


Alapesetben nem, a gyermekkel otthon lévő nő nem kitartott. De szerintem elég nagy luxus 3 évig otthon maradni. Mert a gyed se valami sok, de a gyes aztán szinte nulla.

2019. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!!

Tervezett baba volt, a szex pedig úgy áll hogy inkább nekem lenne okom kifelé kacsingatni hisz ő majdnem hogy megvan nélküle, én viszont cseppet sem!!!

2019. máj. 27. 22:44
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő akkor is kint dolgozna ha én dolgoznék, ő nem akar és nem tud itthon dolgozni! 1 évet sem volt itthon bár mégsem voltunk a csőd szélén l, sőt félretenni is tudtam pénzt! Bár nem sokat mint mondjuk most, viszont nekem sem egyszerű itthon lenni folyamatosan egyedül, de őt ez nem érdekli, elvan hétvégi apukanak
2019. máj. 27. 22:47
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok. Mindettől függetlenül ez bunkóság volt a férjed részéről, azt kellett volna mondania, amit valójában érez, nem csak vagdalkozni.
2019. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem éltek együtt külföldön, ahol dolgozik?
2019. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!