Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztethetem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztethetem egy lánnyal egy még alakuló kapcsolatban, hogy fontos számomra, úgy, hogy közben nem ijesztem el ezzel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd rá magad,de járj a kedvében.
2010. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha még alakuló a kapcsolat, akkor semmiképpen ne erőltesd. ne "csüngj" rajta, ne kérd számon, hagyj időt neki, viszont érd el, hogy a közeledésed által kialakuljon benne a bizalom feléd. a többi jön majd magától. sok sikert! 25/lány
2010. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bővebben? úgy értem konkrétumokat tudnátok írni?
2010. júl. 7. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb kotont vesztek vegyetek olyan amire az van írva: "duplán bordázott a nő örömére", majd amikor használni fogjátok fordítsd ki és mond neki:

-Már a te örömödre van bordázva...

Ha még nem szexeltek vannak tippek amik bejönnek egy pasinál:

-Die Hard DVD

-Star Wars-os ágynemű 8esetleg ágy)

-Sikoly maszk a fejedre viccelődésképpen egy éjszakai séta közben (vagy ha ronda vagy mindig...)

-Öltözz be valamelyik wow karakternek (ha ronda vagy könnyen fog menni)

-Szervezz LAN partit

-Vegyél 7karton sört, mindegyik kartonra írj egy napot, majd csomagold ki, lesz 24 doboz benne, mindegyik dobozra egy időpontot...

-Nena 99 laufballons c. számára táncolj parasztlánynak öltözve

-szervezz kártyapartit, ahol felajánlod magad mint pincér, és mint az est fődíja

-Mindig legyen nálad cigi, öngyújtó, és némi pia, így mindenre fel vagy készülve amire egy férfinek szüksége van...

Sok sikert, ha betartasz mindent tuti megszeret:D

18/f

2010. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18:08 az előző vok

Bocs most olvasom h fiu vagy:D

Mind1, vegyél neki olcso bizsukat, meg giccses cuccokat olcson, tépd le a cetlit, ha kérdi mennyi volt mond h leszedted a cetlit mer ha meglátja tuti nem fogadja el (olyan drága) ő ettől meghatódik, mutasd meg az elöbb említett kotont, majd amikor nem figyel fordítsd ki:D HAJRÁ:D

2010. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!