Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel egy ronda fogú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel egy ronda fogú, gyerekkel rendelkező "ronda" férfi akit jóformán nem is ismerek? Ez mivel magyarázható?

Figyelt kérdés

Egy szépnek mondott, igényes lány vagyok.

Mégsem tudok egy ilyen szakadt srácot kiverni a fejemből és igazán nem is tartom annak, csak tudom, hogy az emberek 90%-a annak tartaná. Még gyereke is van, sosem beszéltünk, csak egy környéken laktunk.

Valamivel csak lehet magyarázni ezt..


2019. máj. 28. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig olyan srác tetszett, aki nem tudott helyesen le írni egy 3 szavas mondatot sem és úgy nézett ki, mint Dobby a Harry Potterből. Sose tudtam választ adni magamnak, hogy mégis miért vonzódtam hozzá, de valószinűleg a kisugárzásában volt valami, ami megfogott.
2019. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Esztétikailag csúnya mert pl csálén áll a foga, vagy ápolatlanság miatt, mert nem mosta és szétrohadt neki? Nem mindegy. Előbbiről nem tehet.

Gondolom a kisugárzása lehet vonzó számodra, amit érzékelsz. Hogy öltözködik? A "szakadt" nálad mit jelent? A ruhája koszos, igénytelen?

2019. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 lilla64 ***** válasza:
Valami csak van benne,ha te vonzódsz hozzá.Ezt mi nem tudhatjuk.
2019. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
#1 *leírni ;)
2019. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A Dobbys hasonlat az itt is él :D
2019. máj. 28. 12:42
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire igénytelen, nem ismerem közelről.

Tiszta ruhában láttam eddig csak.


Tipikusan az a srác akit a legtöbben le büdös csöveseznek, mert lerí róla, hogy túl nagy az önbizalom a semmire, nem foglalkozik másokkal.

Nehéz megmagyarázni. Gyereke is van én meg sosem kezdenék gyerekes férfival, de olyannal amilyen ő még gyerek nélkül sem.

És mégis évek óta eszembe van, mintha ismerném már, és talán vonzalom is..


Hasonló szituk érdekelnek, vagy, hogy szerintetek ilyenkor mi játszódik le egy emberben (bennem), hogy egy ismeretlen nem is jó pasi után epekedek itt.

2019. máj. 28. 12:47
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#6: talán a kikezdhetetlen önbizalma miatt, vagy mert már régen rakták be neked.
2019. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele és kiderül!
2019. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hol szoktál összefutni vele?
2019. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7, mindkettő igaz lehet.


Egyébként mindig máshol. Utcán, buszon.

Régebben hetente többször is láttam.


Mondhatni első ránézésre tényleg semmi nem oké benne, szóval nem értem miért nem tudom évek óta kiverni a fejemből.

2019. máj. 29. 06:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!