Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők nektek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek ez mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdésem hogy ténylegesen mennyire számít hogy egy pasi tud főzni?

Hallgattam ezt már sok nőtől de ez valahogy minden ismerkedésnél marginális volt nálam. Mekkora súlyt jelent ez a tény? Van-e esetleg olyan tulajdonság amit ellensúlyozhat? (pl. túlsúly, nem nagy önbizalom stb.)


2019. máj. 28. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem fontos, ezért nem is tud ellensúlyozni.
2019. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

A mai világban inkább csak könnyebbség a nőknek, hogy ezt is meg tudják felesben csinálni a párjukkal együtt.

Nem fontos, viszont jóleső érzés.

2019. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lényeges, mert én tudok és kifejezetten szeretek is fözni, méghozzá egyedül.

Sok nönek pozitív, ha nem neki kell minden nap elöállítani az ételt, vagy ha közösen fözöcskéznek.

Amikor kifejezetten jogos elvárásnak tartom, ha a férfinek különleges igényei vannak kaja terén (nem eszik meg jóformán semmit, válogatós) és emellett még kifejezetten bunkó stílusban követeli is az extra kaját! Ebben az esetben a nö részéröl a jogos válasz, hogy fözzön magának!


A túlsúly teljesen más téma, nekem kifejezetten negatív (nem 1-2 kg-ra gondolok, hanem a 10-15-20 kilós elhízásra), ezt semmiféle fözési tudomány nem tudná ellensúlyozni. (Söt szerintem aki tud fözni, az képes arra is, hogy ne zabáljon, hanem csak annyit egyen, amitöl még a normál súlyon belül marad).


Az önbizalomhiányon meg megfelelö viselkedésterápiával, önismereti módszerekkel lehet javítani. De a kis mértékü önbizalomhiány még mindig pozitívabb, mint az önbizalomtúltengésben szenvedö, világközepe tipusú valaki.

2019. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kompenzál semmit. Fontos, hogy egy felnőtt ember legyen önállóan is életképes, ebben benne van az alap főzés is, hiszen ahhoz csak olvasni kell tudni. Az nem zavarna, ha nem szeret főzni, mert az az egyik hobbim, de azért szerintem alap, hogy ne haljon éhen, ha egyedül van.
2019. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A főzés számomra alapvető elvárás mindkét nem részéről, simán az önállóság része. Nem arra gondolok, hogy minden nap legyen frissen főtt, több fogásos kaja és sütemény, hanem arra, hogy alapvető konyhai ismeretei legyenek az embernek. Nagyon gáz és kiábrándító, ha valaki egy rántottát nem tud megsütni vagy anyuval vagy a barátnőjével/feleségével csináltat magának szendvicset (pláne, ha mellé nagy pofával hirdeti, hogy a konyha a nő területe, igazi férfi csak azért megy be, hogy kivegye a hűtőből a sört), vagy szirszar zacskós leveseken, mirelit kajákon él, esetleg szórja a pénzt kajarendelésre, mikor egy rántott hús vagy egy milánói max egy óra alatt kész van, nem kell hozzá semmi különösebb skill és több napra elég adagot főz az ember egy mekis menü árából. Nem gond, ha egy férfi nem nagy konyhatündér, mert én szívesen főzök, de ha mondjuk sokáig dolgozom vagy beteg vagyok egy hétig, akkor jó, ha legalább saját magának (ha gyerekeink vannak, akkor nekik is) össze tud dobni egy sajtos tésztát, paprikás krumplit vagy bármit és nem vajas kenyéren kell élniük, ameddig nem tudok főzni rájuk.
2019. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy mit értünk az alatt, hogy tud főzni. Ha egy rántottát el tud készíteni, az nálam már egyenlő azzal, hogy tud főzni. Ilyen alap szinten nekem fontos. Van egy ismerősöm, aki még csak egy zacskós levest sem tud elkészíteni, mert nem ért hozzá, no ilyen sose kellene nekem.
2019. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lilla64 ***** válasza:
Nekem nem fontos,de értékelem,ha egy pasi össze tud hozni néhány könnyebb ételt.
2019. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Max annyira fontos hogy önmagát el tudja látni és ne tőlem varja el hogy főzőasszony legyek. En amúgy szeretek meg szoktam is csak hat az embernek nem mindig van kedve. De nem ez alapján szelektálok.
2019. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos. Mind a ketten ugyan úgy dolgozunk, én teljes mértékben elvárom a páromtól, hogy ő is főzzön ha éppen nekem van rosszabb napom. Ha a kapcsolatban mind a két fél dolgozik akkor annyira alap, hogy a főzés meg a házimunka is menjen felesben.

De ez semmit nem fog ellensúlyozni, mert nem valami plusz, hanem teljesen alap dolog. Egy felnőtt ember tudja magát ellátni. Ettől senki nem lesz különleges.

2019. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kutyát se.
2019. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!