Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet beismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet beismerni lányok, hogy igenis fontos, és számít az egzisztencia?

Figyelt kérdés

na, pukkasszunk polgárt.

a sokadik kérdést olvasom, ahol szöges ellentét a válaszadók között. Férfiak: sárm, egzisztencia, stílus, kisugárzás = nincs csajozási probléma.

Nők: nekünk a belső értékek fontosak, nem érdekel a pénz, csak fogjon meg valamivel, legyen humoros stb.

HAGYJUK.

Miért fáj elismerni nektek, hogy százszor vonzóbb az a férfi, akinek van stílusa, egzisztenciája, intelligens, sármos, mint az aki mondjuk jó fej, vicces de csak átlagos?

Jöhetnek a nagy felháborodott válaszok, de fogadok hogy 10ből aki ide ír nő, 8 nak havi fél millió fölött keres az "élettársa" és nem árufeltöltő a tescoban.

Szóval? akkor ki árul mit?

Nincs baj azzal, hogy nőként a legéletrevalóbb férfit keresitek, mert ez ösztön. De miért kell ezt letagadni?

Én még nem vagyok 30, de nem jött össze az élet, nem voltak jó lépéseim, így nem lett egzisztenciám. Na puff.

De ezert nem vágok eret magamon. OK megnézem aki álmaim r8 asával furikázik. De nem adok azoknak a véleményére akik vizet prédikálnak (nem fontos apénz) de bort isznak (amúgy vállalkozó a párom és évente 4-5ször nyíralunk-síelünk)



2018. febr. 23. 21:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Az a nő, aki szerint nem számít az egzisztencia, hazudik. ahogy nektek, pasiknak is számít. Harminc évesen tartson már ott mindkét fél, hogy ne anyukánál lakik vagy albérlet egy kis szobájában, egyetemista lakótársakkal. Az egzisztencia mögött elbújik az információ, hogy milyen életreveló az ember.
2018. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
38%
Azt is mondják,h nem számít a méret...
2018. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
Nekem fontos dolog, sosem hazudtam, de én egy olyan réteg is vagyok. Aki alsóbb rétegben él, és olyan társadalmi szinten, annak már nem ennyire, én ezt tudom mondani.
2018. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

30 eves koromra soha nem lesz annyi pénzem hogy lakást vegyek pesten egyedül.

az hogy egyedül éljek albiban havi 150ért badarság,

amig nincs párom, vagy nem keresek havi min 400 ezret nettóban, addig ökör lennék egy lemondásokkal teli életet élni, hogy minden pénzem megy a hitelre, és rezsire, miközben élni meg elfelejtek.

Ha lesz valakim komolyan nyilván vele tervezek jövőt.

de amíg nincs?

2018. febr. 23. 21:30
 5/31 anonim ***** válasza:
XDDDD
2018. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
azért ez még mindig magyarország,szóval a havi fél milla 10/8ból azért nem kicsit durva példa.
2018. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem egyszerűen keress olyat, aki a te szinteden van, és nincsenek ilyen elvárásai.

Bp-n egy lakás olcsó. Egy 2 szobás, egy jobb kerületben Bp-n is csak 35-40 millió. Házat venni már nehezebb a budai részen, az már kemény 120+milkó felett kezdődik...

Debrecen külvárosában egy egyszerű nagy családi ház kb 12 millió

Ezt arra mondom, hogy meg lehet találni azt a környezetet és életmódot, ami hozzád passzol, és oylan nőt is, aki hozzád hasonló.

2018. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

sztem nem az.

totál átlag. Elvárják, és meg is kapják az ilyen férfiakat.

2018. febr. 23. 21:32
 9/31 A kérdező kommentje:

tetra:

6 éve dolgozom. 1 ft megtakírításom sincs. van egy öreg autóm, 4 éve magamat tartom el. nem élek luxus szinten, 3 albiban voltam már.Fogalmam sincs hol folyik el a pénzem.

Pláne hogy nem dohányzok, nem drogozok.

Heti 1x igenis berúgok.Kajára sosem sajnálom a pénzt. De 15 ezertől többért soha nem vettem még egyetlen ruhadarabot sem.

2018. febr. 23. 21:36
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

10-es, bocsi, nekem már az első fizetésem előtt volt házam, és nem nagymamától emegörölkött vályogház ?:D

De irigyeseim vannak, ehjnye ?:D

2018. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!