Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhívott egy kávéra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívott egy kávéra azt randinak mondhatjuk?

Figyelt kérdés

Nemtudtam eldonteni hova rakjam a kerdést melyik kategóriába remélem jó helyen járok.


Parkapcsolatban élek , és ő is több mint 3 éve . A férfi a kollégám , sokat beszélgettünk az elmúlt időben de csak munka ügyileg , és valahogy átment személyeskedésbe. Felmerültek a kapcsolataink is. Mindkettőnknek vannak problémái benne. Aztán gyorsan hesegettük is a témát kezdett kellemetlenné válni hogy hirtelen megnyíltunk egymásnak ennyire. Majd írt egy smst hogy ha unatkozok nyugodtan menjek át egy kávéra vagy valahova üljünk be semmi hátsó szándék nélkül. Zárójelben odaírta.


Mégis van bennem egy kis félsz, szivesen elmennék vele mert iszonyat jókat beszélgetünk de én a jelenlegi párom melett akármilyen problémáink vannak ígyis úgyis kitartok. Aggódom hogy randinak értelmezné a helyzetet.


2019. máj. 29. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez csak sima ismerkedés
2019. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor ne menj, és akkor nem lesz kínos
2019. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Én több kollégámmal is voltam már kávézni, de még egyik sem hitte randinak. Viszont ezt neked kell tudni, hogy mennyire mélyült el a kapcsolat köztetek. Ha sok időt töltesz vele, tisztázni kell a helyzetet. Ne panaszkodj a kapcsolatodról, mert azt félreértheti. Inkább dicsérd a párod jó oldalát. Kérdezz az ő párjáról is.

Én hiszek a férfi-nő barátságban, de csak úgy, ha mindkét fél tisztában van a helyzettel.

2019. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a válaszokat!
2019. máj. 29. 09:43
 5/12 érdeklődő63 ***** válasza:
49%
mikor beszélgettek szokott fogdosni?
2019. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, én is voltam kàvézni, ebédelni is, sőt, meló utàn iszogatni is nèha. Egyikünk se gondolta randinak és nem is volt az. Munkatàrsi- baràti kapcsolat, semmi több. Amíg nem jelzi egyértelműen hogy többre vàgyik.
2019. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
mit érzel jelzés értékűnek ha megkérdezhetem?
2019. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Kávézás és kávézás közt lehet külömbség. De ezt innen nekünk nem biztos, hogy egyszerű leszűrni melyikről van szó. Inkább azt mondanám bízz a megérzéseidben, hogy milyen is a kapcsolat köztetek, alakul e mássá mint kellene ill. ő próbálja e másfelé terelni. Ha soha semmi jelét nem adja közeledésnek akkor talán nincs gond aggodalomra viszont ha nem vagy biztos a dologban akkor vagy lépj vissza egyet, hogy érezze megtartod a távolságot vagy tisztázd a dolgot.

De mint látom Te már aggódsz vagyis felmerült, hogy esetleg mást is akar. Akkor viszont utasítsd el a meghívást azzal, hogy nem tartod helyénvalónak és, hogy Te szeretnéd megtartani ezt kizárólag barátságnak.

2019. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Amit leírtál a kérdésben, pont mint ha magunkat olvasnám!

Akkor most hátha leesik az álkapcsod, az általad leír történés után 7 évvel, 4 év együttjárás után kértem meg a hölgy kezét most szombaton!


És egy kis segítség:

Bennem sem volt hátsó szándék akkor, egyszerű kollégális ebédre/kávéra szerettem volna meghívni aznap.

Pont ebből az okból a hölgy, az az a Párom, nemet mondott. :(

Idővel mindkettőnk kapcsolata megkopott, neki 18 év együttlét, nekem pedig 14 év házasság, azonban a mi kapcsolatunk töretlen volt.

Érdeklődés, beszélgetés...

Soha nem volt közöttünk semmi előtte, tiszteletben tartottuk egymás döntéseit, kapcsolatát, még is a egymás szeme előtt ment tönkre a másik kapcsolata.


Mindkettőnk véleménye ma ugyan az, akkor és ott el kellett volna fogadnia a kávézás lehetőségét, ami valószínűleg ha nem is egy randiba, de valaminek a kezdete lehetett volna.

Mindketten vakok voltunk, és nem a saját hanem a párjaink akaratát, a csak még egy esélyt, csak még egy esélyt tartottuk szem előtt, és nem a mi boldogságunkat.

Ahogy írtad, sugárzik belőled az, hogy a leírt illetővel sokkal jobban kijössz, kijönnél mint a pároddal, az érzések kavarognak benned iránta amit lenyomsz, elutasítasz, megmagyarázol!

Teljesen felesleges, hagyjátok alakulni a dolgokat, lehet megmaradtok kollégáknak, de lehet hogy az igazi nagy Ő mellett mentek el!

2019. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*elpazarolva sok sok értéke évet...
2019. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!