Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok csak pénzzel?

Figyelt kérdés

Namármost, a kérdés félreérthető, tisztáznék pár dolgot.

Sportos vagyok, állítólag jóképű, teljesen normális, tanult stílusos srác. De vannak dolgok amikben vissza vagyok fogva.


Nincs pénzem

kezdjük az alapoknál

-most nyáron nem tudok kontaktlencsét viselni, mert egyszerűen nincs miből megvennem a 25 ezres adagot (speciális lenyóm van)

-rendszeresen futok, de nem tudtam venni egy normális futócipőt és egy nadrágot, úgy futok mint valami csöves (olyan ruhákban) ez sem egy nagy összeg


-régóta nem tudom feltölteni a telefonomat (hát van ilyen)

-nem tudom bárhova elutazni, mert a pénz akadályoz (még magyarországon belül sem, pedig külföldre is lennének lehetőségeim, hívnak, stb)


szóval... és egyebek.. most például szeretnék egy napszemüveget de egyszerűen nincs miből előkerítenem rá a pénzt, nem egy nagy összeg, de gagyit nem akarok venni, csakis optikában. (vannak igényeim, persze tudom)


és végsősoron ahhoz, hogy egy csajnál megnyerő legyél, szükséged van arra, hogy a stílusodat kibontakoztasd, most pl szeretnék egy converse cipőt, leszarom én a márkát, sőt majdnem megvettem az utánzatot, csak kényelmetlen volt és nehéz. szóval... itt arról van szó, hogy külsőleg nem úgy alakulok ahogy a belsőm alakul, és ebben az egészben főleg a pénz akadályoz, és persze.. még akkor is esetlenebbnek tűnök a csajoknál, ha nem a pénz vezérel. vegyük csak azt, hogy alig látok például kontaktlencse nélkül. jövőre egyetemista leszek


szülőktől támogatást nem várhatok


elmehetek dolgozni, de éhbérért, 8-12 órát le kéne dolgoznom például egy napszemüvegért, magyarországon a fizetéseknek annyira nincs értékük, főleg a diákmunkáknak, szóval...


bárhova nem szeretnék elmenni.... nem akarok beállni melósnak, vagy csicskának, hiába kéne, másképp meg nem lesz pénzem, és nem tűnök szabadnak. egy csajnak kell, hogy a srácon látszódjon, hogy van egy kis tere, és meg tudja magának teremteni amit akar.


például mennyivel könnyebb lenne a helyzetem (és nem menőznék vele, csak úgy simán lenne és használnám) egy autóm jogosítvánnyal. ha lenne pénzem megtehetném ezt is, most itt intézném a jogsit ahelyett hogy ülök a gép előtt.


stb. ilyenekre gondolok.


szóval pénz kéne, honnan hogyan? szerintem nem vagyok egyedül ebben a cipőben.


2010. júl. 7. 18:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem, nem érted, szeretnék, ha mondjuk tehetném elmenni albérletbe, az is pénz, szeretnék, ha meg tudom oldani kimenni külföldre, ha úgy érzem angliába, vagy beiratkozni egy tanfolyamra, nehogy már az legyen, hogy a saját kajapénzemért dolgozzak meg. gondolj már bele ember, ledolzozok 10 órát és ebből 3 órát csak azért dolgozok, hogy az az energia ami a 10 órából elmegy vissza legyen pótolva a testembe (ergo egyek) és egy sportolónak légyszi ne mondd, hogy egyél kiflit b.zdmeg
2010. júl. 7. 18:39
 12/26 anonim ***** válasza:
Mi Balcsin voltunk pasimmal meg haverjával, ő kocsijával mentünk, igaz baráomnak is van, de kijöttünk 10 ezerből, kaja, szállás, benzin, stb...szal ne egyből külföldön gondolkozzál:D amíg tizenvées vagy ne is számíts nagyobb fizetésre, meg örülj ha találsz diákmunkát is :S
2010. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
az én családom jól áll anyagilag, tehát nekem ezzel nincs bajom. mégsem találok senkit, pedig én sem vagyok csúnya, sem bunkó, sem hülye és még sorolhatnám. nem pénz kérdése a csajozás, csak ha partiku#vát akarsz felszedni, nekik nagyon is számít a pénz, de gondolom te sem arra vágysz.
2010. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
nem értek egyet veled, szerintem az igények attól függenek, hogy valaki mennyire bevállalós és megy el dolgozni. én már felajánlottam magam 100-féle helyre (NORMÁLIS) munkákkal... az senkinek nem kell.... csak a rabszolgameló. legutóbb dobozonként 200 ftért kellett átválogatni, lefénymásolni (nem túlzok) 10 ezer nyomtatott papírt.... "adatrögzítés" címén, elmentem b_zdmeg... megnéztem... két dobozt követeltek egy óra alatt.... úgy kellett pakolni, szedni a kapcsokat, fénymásolni mint a kisangyal.... kétszáz forintért....
2010. júl. 7. 18:42
 15/26 A kérdező kommentje:

Mi Balcsin voltunk pasimmal meg haverjával, ő kocsijával mentünk, igaz baráomnak is van, de kijöttünk 10 ezerből, kaja, szállás, benzin, stb...szal ne egyből külföldön gondolkozzál:D amíg tizenvées vagy ne is számíts nagyobb fizetésre, meg örülj ha találsz diákmunkát is :S


örülnék, ha lenne kocsim amibe benzint tudok tölteni, és lenne 10 ezrem arra, hogy levigyem a barátnőmet a balatonra a kocsimmal

2010. júl. 7. 18:42
 16/26 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vállalj 400 Ft-os órabéres munkát, ne hidd, hogy leesik a gyűrű az ujjadról, vagy hogy mondják. Én tuti nem járnék veled, ha ekkora nagy az arcod és hozzá ilyen csóró vagy.
2010. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Na most kell a pénz, vagy nem kell a pénz?


Ha kell a pénz és bűnözni nem akarsz, akkor bizony dolgozni kell, ez az élet rendje. Van két választásod : vagy elvállalsz egy munkát, ami az utadba kerül és kész, vagy várod, hogy az álommunka eléd csöppenjen és napi 3 óra munkával negyed milliót keress egy hónapban. Ez utóbbi azért valljuk be elég ritka.


Sajnos ez van ma itthon, a csodákra várni kell.


Fentebb írtad, hogy jajj de jó lenne, ha egy felnőtt, élet erős férfi 150 ezret keresne. Én általában 140-160 körül keresek és kevés. Ketten élünk belőle, nem mondom, hogy éhezünk, meg a söröm is megvan, de egy rendes tengerparti üdülésre már nem tudunk összespórolni belőle, pedig autóból is csak öreg Suzkánk van, kéróból is csak albérlet. Szóval ennyit az álomfizetésről. (nem sajnáltatni akartam magam, tudom, hogy vannak családok, akik gyerekestől fele ennyiből élnek, csak az általad említett összeg miatt hoztam fel)

2010. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Most mondom h nem ketten mentünk -.-" barát kocsija volt, összesen 4en mentünk, tehát elosztottuk a benzin pénzt is!Olyan strandon voltunk, ahol nem kellett fizetni, mert a szálláson volt, elmentünk Füreden is a belvárosba pizzázni stb ott is kijöttünk olcsón, meg még kaja, szállás nem egészen kijött 10ezerből, szóval sztem ezzel is meg lehet elégedni ennyi idősen, én is 18 éves lány vagyok, nem vett fel a pénz,barátom meg 20

Ha meg olyan csajt fogsz ki, aki a pénzre hajt, azt észre kell venned...

Annyit csak tudsz fizetni h néha megleped vmivel.Egyetem se lesz olcsó...ha bejárós leszel, ha kolis, szóval ezekkel még számolj, mielőtt elköltenéd a pénzed optikában vásárolható szemcsire(amit megkaphatnál olcsóbban is) meg kontaklencsére

2010. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, de ez ellen nem sokat tudsz tenni. Ez Magyarország 2010-ben, nem csak te állsz így, és nem csak neked vannak ilyen alapvető igényeid, vagy mindig félre teszel kicsit, és gyűjtögetsz sokáig, vagy.. Próbálsz új munkát keresni.


Majd valamelyik politikus talán végre észbekap, hogy kéne is valamit csinálni... (Majd egyszer valamikor, a távoli jövőbe..)

2010. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen az ország..bár még csak 18 vagyok, de látom én is a dolgokat h nem könnyű itt élni, és ezt muszáj elfogadni :S mást nem tudsz tenni...majd ha elvégezted a sulit,vmiből érdemes lenne kimenni külföldre
2010. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!