Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok képesek félretenni a külsőt?

Figyelt kérdés
Érdekelne mindkét oldalról, hogy mennyire tudja nálatok a belső kompenzálni a külsőt. Akár pontozással is lehetne. 1-teljesen félre tudom tenni és ha csúnya az sem baj 10-akármilyen lehet a belső ha nem tetszik. Azért érdekelne, mert egyre többször találkozom olyannal akivel nagyon jól elvagyok, de külsőleg nem annyira, vagy akár egyáltalán nem vonz. 26F
2019. máj. 29. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

10

Nem tudom félretenni a külsőt, ha csók, szex kerül sorra. Nyilván olyannal megy, aki tetszik nekem. Ez nem feltétlenül az "adonisz" kategória.

2019. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen.
2019. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

10

Ugyanakkor nem minden a külső, mert ha pl. tetszik külsőre, de cigizik, alkoholt fogyaszt, nem akar családot alapítani, önző, egoista, agresszív, hűtlen, tiszteletlen..stb. akkor eleve kuka.

2019. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom félretenni. Nekem számít az hogy vonzon külsőleg is, nem azt kérem hogy tökéletes legyen, mert mindenki tökéletlenül tökéletes, de alapjáraton kell, hogy megfogjon valami a külsejében és itt nem kell nagy dolgokra gondolni, mert nekem elég széles a skála ezen a területen (és nem, nem szippantott be az instagram és a facebook) szóval nem nehéz találnom olyat aki tetszik külsőleg de a belső így is a legfontosabb és nem tudok elmenni mellette egyáltalán. Volt olyan eset, ahol a lány nem annyira tetszett de mikor megismertem,egyre többet beszélgettem vele annál jobban vonzott külsőleg is, szóval van igazság abban is hogy a belső megszépíti a külsőt. :) 22/F
2019. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

7

Igazából elég ha annyira néz ki jól, hogy ne érezzem szégyennek a vele való mutatkozást, sokkal fontosabb hogy hormonális szinten hozzám való legyen. Volt már kb adonisz szintű udvarlóm is, akitől gyomoridegem volt ha hozzám ért (nem a jó értelemben) és pocakos kopasz is (bár jól öltözött ami rengeteget dob az összképen) akire akkor is beindultam ha egy méterre volt tőlem :)

2019. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A külső szinte teljes mértékben, de az ápoltságot semennyire!
2019. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

10.

Méghozzá ezért:


- amikor meglátunk valakit , nem látunk bele a fejébe, fogalmunk sincs róla, hogy milyen ember lehet, mit gondolhat, milyen élete lehet, hogyan gondolkodik. Mivel senki sem lát bele a másik fejébe.

- így külső alapján dől el alapból, hogy szívesen megismernénk e.

- így a belső marad a kérdés, és ha a belső is stimmel akkor lehet belőle kapcsolat.

- de ahogy írták.....mint csók, mint szex, kell, hogy vonzó legyen.


Ezek alól kivételt képez teszem fel ez az anonim oldal is, mert előbb megismersz valakit beszélgettek és max utána látod meg....

2019. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

10


25/F

2019. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

10

30n

2019. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ezek szerint úgy gondolkodom mint a nagy átlag. Nem tudtam nem állok-e rosszul ehhez, de ezek szerinte talán nem.
2019. máj. 29. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!