Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok képesek félretenni a külsőt?

Figyelt kérdés
Érdekelne mindkét oldalról, hogy mennyire tudja nálatok a belső kompenzálni a külsőt. Akár pontozással is lehetne. 1-teljesen félre tudom tenni és ha csúnya az sem baj 10-akármilyen lehet a belső ha nem tetszik. Azért érdekelne, mert egyre többször találkozom olyannal akivel nagyon jól elvagyok, de külsőleg nem annyira, vagy akár egyáltalán nem vonz. 26F
2019. máj. 29. 19:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Picit meglepődtem, azt hittem 5 körül lesz az átlag. Én se tudom félretenni a külsőt:) Ezek szerint ez természetes.
2019. máj. 31. 15:40
 22/23 anonim ***** válasza:

A Trónok harcából Beric Dondarrion a kedvencem. Sebhelyes, szakállas, de annyira hősies és olyan jó hangja van, hogy neki nem tudnék ellenállni. :) Ránézésre abszolút nem az esetem és a harmadik évadban még nem is kedveltem, csak később figyeltem fel rá igazán.

1-től 10-ig nem tudom értékelni magamat ilyen téren, szerintem ez nem számszerűsíthető.

2019. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem az, de hirtelen jobb ötletem nem volt mint egy tízes skála:)
2019. máj. 31. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!