Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akarhat tőlem komolyat mert kövér vagyok?

Figyelt kérdés

4 hónapja megismerkedtem valakivel, randizgattunk es en úgy vettem észre ,hogy komolyan akarja o is.

De kb 2honapja leredukálódott csak szexre

En tobbet akarnék, de o nem.

Talaltam egy 4-5evvel ezelőtti oldalat ahol kérdezni lehetett tole.

Tobb valaszban leirja hogy nem szereti a kövér lányokat.

Na most en nem vagyok vékony.

158cm vagyok es 55kg. Amikor megismerkedtunk 57-58voltam.

Lehet a súlyom miatt nem vagyok jó csak szexre?

Lehet szegyelne engem amiert nem vagyok vékony.

Igy is nagyon bant,hogy kövér vagyok. Próbálok is fogyni, de ez nagyon szíven ütött..


2019. máj. 30. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy kövér.

Önbecsülésed viszont nincs.


Azért lett ebből csak szex, mert te hagyod. Nincs meg az érzelmi töltet, nincs közös program, nem vállal fel, stb, te pedig ennek ellenére is megadod neki azt, amit akar. Nincs bátorságod nemet mondani, mert attól félsz, hogy elhagy. Ő mer nemet mondani, mert tudja, hogy úgyse fogod elhagyni.


Gondold ezt végig! Ha attól félsz, hogy csak akkor marad veled (kúrogat), ha megalázkodsz és megadsz mindent, akkor te is úgy látod, hogy egy fabatkát sem érsz neki, szívfájdalom nélkül eldobna.

Egy ilyen kapcsolatban te végig csak szenvedni fogsz. Ha időben kidobtad volna, már régen kihevered, és most boldogan várod a nyarat.

2019. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek az előttem szólóval!

Valószínűleg teltebb idomokkal rendelkezel ezért hiszed magad kövérnek!

Fejlessz az önbecsüléseden! :)

Képes vagy rá! Nem kell más csak hinni kell önmagadban! :)

Te egy csodálatos ember vagy!

Sok sikert!

2019. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már csak azért sem, mert nem vagy kövér. A számokból ítélve ideális alakod van. Valószínűlet ahogy jobban megismert, rájött, hogy nem vagy elég értelmes vagy elviselhető ahhoz, hogy komoly kapcsolatot akarjon tőled.
2019. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kövér (én voltam az, tudom, miről beszélek.)

Viszont azt is tudom, az önbizalomhiány egy elég fárasztó, energiagyilkos jelenség.

Nekem sincs sok, de régebben még ennyi önbizalmam sem volt. Visszagondolok, mikor egykori barátnőm is önbizalomhiányban szenvedett, én is szenvedtem tőle... Folyton megerősíteni, nem, nem nézel ki szarul, jól nézel ki, stb. "Tudom hogy csak úgy mondod"... Na, most lehet, ez sarkítás, de nem véletlenül nem szeretik, ha valakinek nincs rendben az önértékelése. Erre valszeg a srác is rájött.

2019. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Kövér nem vagy, csak nincs gerinced.
2019. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Kövér nem vagy, de vékony se.
2019. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Vagy kb.2 hònapja rájött,hogy nem illeszkedik a személyiségetek,máshogy gondolkodtok,mást szerettek.Nem keltetted fel annyira az érdeklődését,hogy járni akarjon veled. De mivel legalább van valaki szexre,ezért ezektől független megtart.Nem kell mindent a duciság,kövérség számlájára írni.
2019. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér, csak nem passzoltok, viszont van valaki, aki kielégíti. Tulajdonképpen nem vagy más, mint egy élő szexbaba.
2019. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha annyira csakis a vékony lányok jönnének be neki,szexelni sem akarna szerintem. De aztán ki tudja :D
2019. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 lilla64 ***** válasza:
Nem vagy kövér.Valami egyéb miatt nem akar többet.Ne hagyd,hogy csak a vágyaii kielégitésére használjon.Lépjél le amig nem késü,mert hanem ő hagy el egy másikért.
2019. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!