Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy moletten sokkal vonzóbbnak találom a barátnőmet, mint vékonyan?

Figyelt kérdés

Mikor vékony volt, 50 kiló volt (162 cm). Most 70-75 között mozog. De szerintem sokkal szebb, vonzóbb így, bár ő ezt nem nagyon hiszi el.


Nőként mit gondoltok erről? Ennyire furcsa lenne a véleményem? Azért vannak mások is, akiknek ez tetszik... Ti hogy fogadnátok ezt?



2019. máj. 20. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Én párom is igy van vele, moletten ismett meg, ő is mackós. Látott rólam fotót mikor vékony voltam, meg én is róla mimor vékony volt, és hát egyikünknek se jött be a másik vékonyan :-D

Szóval egy idő után elhittem hogy jobb vagyok neki így.

2019. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem nőként, viszont pont ez van nálam is. 160/48 mikor megismertem. Mára 70 kiló körül és sokkal vonzóbb, mint 48 kilósan volt.
2019. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 lilla64 ***** válasza:
81%
Izlések és pofonok különböznek.Ha neked igy tetyszik,ne zavarjon mit mondanak mások.
2019. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Mit szólok hozzá, hogy te így viszonyulsz a barátnődhöz? Semmit. Mindenkinek magánügye hogyan szeret és kit. Ha azt kérdezed én hogy reagálnék ha az én kapcsolatomban lenne ez? Rosszul.

Mert én vékonyan szeretem magam és a párom meg molettebben szeretne. Ez folyton ütközne mert vagy én szeretem magam de számára nem vagyok annyira vonzó, vagy vonzó vagyok, de én rosszul érzem magam. Azthiszem nálunk így nem is működne a kapcsolat.

2019. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te barátnőd, neked kell, hogy tetszen ez a lényeg.
2019. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én most 50 kg-san határozottan vonzóbb vagyok, mint 45 kg-san voltam(158 cm magas vagyok), de ez nagyrészt izom, mivel edzek. De ennél több már nem lennék, a barátom szerint is ez így pont jó, nem szereti a telt lányokat. Én sem akarnék úszógumit, tokát, narancsbőrös combokat. De kinek mi...
2019. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Azonban a nagy súlyfelesleg egészségtelen az ember szervezetére, és ebbe a barátnőd is beletartozik. Hazánk nem hiába a 4. legelhízottabb ország a világon, egyre többen híznak meg, és sz..rnak az egészségükre. Emiatt is van annyi beteg.


Miért hízott meg a párod? Betegség? Vagy egészségtelen mozgásszegény életmód miatt? Vagy terhes?


Én semmi pénzért nem híznék meg. 159 centihez 49 kg vagyok, enyhén izmos, sportos. Ha majd gyereket fogok várni csak akkor vagyok hajlandó plusz kg-kat felszedni, amit szülés után le is fogok adni.

2019. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Finoman szólva érdekes ízlésed van, de ha neked az elhízott emberek jönnek be, és a barátnőd is ilyen, akkor jó neked, és ez a lényeg.
2019. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem gondolok róla semmit. Te dolgod...
2019. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyedül akkor előnyös egy kis súlyfelesleg, ha a nő fenekén, mellén és esetleg a combján van. A hasán gusztustalan a háj és mindenhol máshol is. 15 kg túlsúlyt mondjuk én már sehogy sem neveznék vonzónak.
2019. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!