Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy rondább vagyok, mint a párom exei?

Figyelt kérdés

Olyan barátnői voltak előttem, mint akik az instagramról léptek ki. Vékonyak, csinosak, szép arcúak. Én meg alacsony vagyok, súlyfelesleggel és az arcom sem szép. Tudom hogy szeret a párom, csak nem értem, ha eddig volt ízlése nők terén, akkor hova lett mikor összejött velem? Sokszor eszembe jut ez mikor egyedül vagyok és kíváncsi vagyok, ti mivel magyarázzátok?


(Ps: személyiségem se olyan hihetetlenül aranyos/kedves. Gyakran vagyok depresszív, negatív, szarkasztikus. Mondjuk humorom az van legalább, még akkor is ha az önirónia és disznó vicc)



2019. máj. 17. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk talán azèrt mert ő így lát szèpnek, neked pedig kritikán aluli az önbizalmad ès alábecsülöd magad.
2019. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Vagy kíváncsiságból: A párod milyen? Mennyi ideig volt együtt ezekkel az instagram macákkal?


Már ne haragudj, de szerintem egy embert nem az alapján írunk le, hogy milyenek az exei. Teljesen mindegy, hogy kivel volt együtt, az eléggé kérdéses, hogy ő maga milyen, őt hogyan jellemeznéd? Ez nekem nagyon furcsa már, hogy valakit az exein keresztül jellemezni, akivel együtt volt.

2019. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha szenvedni akarsz és ezen pörögni, hát hajrá.
2019. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Exei......tehát eddig ugye nem jött be neki, hogy felfelé választott, mert mégis vége lett ezeknek a kapcsolatoknak. Lehet, hogy most úgy gondolta, lefelé választ, hátha ez bejön.
2019. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is dagi vagyok, meg olyan, mint az Eiffel torony: magas és széles. :) Szóval nem kifejezetten szép, pláne nem instamaca. És még házisárkány is mellé. :D


Páromnak előttem olyan nője volt, aki még női szemmel is szép, a beállitott fotókon pláne. Szóval akit irigyelni lehet.

Sokra nem ment vele, belülről rohadt. A végletelig kihasználta, lehúzta a páromat. Anyagilag élősködött, azt hazudta dolgozni jár, majd otthon ült, aztán hogy kirúgták mert depressziós, ezért folyton borozgatott, de szó szerint semmit nem csinált, mellette 0-24ben más pasikkal chatelt, camozott, majd még a kapcsolat alatt random megdugatta magát egy (vagy több, ki tudja) néger pasival, mert neki tetszenek a kávébabák, és ő is akart egyet... majd mikor párom szakitott vele, tégláig szétverte a közös lakást.


Röviden: nem minden a külső. Nyilván oka van a parodnak, hogy veled van, és ez nem a rossz ízlés.

2019. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Maximum pár hónapig voltak együtt. A páromat meg nem az exei alapján jellemeztem de tény, hogy olyan lányok mellett én nem vagyok az a szint. S félek hogy ez a "nekem tetszel" szöveg nem valódi tetszést tükröz.
2019. máj. 17. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Még ha átlagos lennél. De amikor egy rusnya nő hiszi azt hogy neki jár a Helyespashee állandóra annak kib nagy koppanás lesz a vége.
2019. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyenek voltak valójában ezek a barátnők. Azok voltak akiket mutatott, olyanok e mint amilyeneket mutatott... ismerted e őt mikor még ezekkel a macákk turbékolt?Sajna valószínű hogy nem a belső értékek dicső voltát hirdeti mint megtért volt hedonista... nyilván előző kapcsolataiban neki kellett tepernie és fizikailag/mentálisan elfáradt. Most kipiheni magát melletted de ha újra erőre kap sanszos hogy otthagy azzal hogy örülj amiért egyáltalán a csaja lehettél :-(
2019. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet a lányok akikkel eddig volt, hiszlisek, kényesek voltak. Minden férfi szereti ha jól néz ki a párja, de ha belül egy hizsti gép akkor kiteszik a fenébe. Kivéve ha papucs a csávó. A közös gyereket és együtt élést sem lehet elképzelni ldióta nővel. Szóval lehet te benend találta meg amit eddig keresett. De ne félj megkérdezni tőle.
2019. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megkérdeztem a párom is végül, és azt mondta ő nem "lejjebb adta" hanem másképp ismerkedett mint eddig. Más szempontok alapján. És azt mondta eddig velem tudott egyedül értelmesen beszélgetni a beszélgetés erőltetése nélkül bármiről.

Egy fokkal közelebb kerültem a megértéshez, de még mindig vannak lányok akik szépek, csinosak és értelmesek. Lehet ők mind foglaltak vagy ki tudja ><

2019. máj. 20. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!