Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az illetlenség, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az illetlenség, ha valakinek a molett nők nem igazán tetszenek?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy azok, akik azt írják, hogy nem jönnek be neki a molett csajok, le vannak pontozva.


Miért?


2019. máj. 30. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a rocker lányok jönnek be de max 55 kilóig a 60 bele fér ha 168-70 centi . Utóirat: Egy válogatós roma csávó !
2019. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezt normálisan leírja, hogy neki az egyéb más alkatú nők jönnek be, azzal semmi baj.
2019. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egyáltalán. De manapság már nem lehet tudni, hogy valaki valóban molett vagy szimplán csak nem vékony.

Mert a nem vékony nem egyenlő a molettel, ducival és egyebekkel amiket plusz súlyos emberekre aggatnak.:) A molett az egy szebb szó a kis mértékű túlsúlyra. Remélem érzékelhető a különbség. Nagy divat mindenkit aki nem 40-50-58 kiló, vagy ne adj isten 60 kg felett van ilyen jelzőkkel illetni, holott nagyon nem korrekt, és magasságtól is függ. Egy 175 centis csaj pl nem molett 65-69 kilóval, hanem normális. De hallottam/olvastam már olyat aki egy ilyet ledagadtozott például.

Azzal semmi de semmi probléma, ha neked vagy akárki másnak valaki nem ideál testű, de nem kell túlzásokba sem esni, ha a testalkat megítélésénél járunk:) Vannak fokozatok. Csak ennyit akartam írni.

Nekem meg a vékony pasik nem jönnek be, sem az izomkolosszusok stb stb. Ez van. Nem vagyunk egyformák, más az ízlésvilágunk.


Az pontoz le ilyesmit aki magára veszi és vérig sértődik. Persze a stílus azért sokat elmond egy emberről, hogy hogyan tálalja ezt a dolgot. Ha büdösbunkó valaki, nyilván le lesz pontozva esélyesen. De a kulturált közlésmóddal semmi gond.

2019. máj. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy illetlenség. Miért kéne egy undorító malacot csodálnod? Ki mondta ezt?
2019. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es remekül be is mutatta a stílust amiről tegnap írtam. 13-mas voltam.
2019. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

Alapvetően nem az, de ha elutasítasz valakit emiatt az már bántásnak veszi.

Valahol kínosnak is érezzük az ilyesmit nyiltan tálalni, ezért jönnek elő az áll kifogások, amik kevésbé bántóak.


Egy felnőtt ember igenis legyen tisztába a testi és viselkedési előnyeiivel hibáival egyaránt.

Ne kelljen azt mondani, hogy "nem vagy az esetem" igenis, mondjuk ki, hogy miért nem mi az ami nem tetszik.

Talán lehetne változtatni rajta, vagy ha sokszor megkapná azt az okot az elutasításba akkor érezné, hogy ideje lenne változtatni rajta és lehet több embernek szimpatikusabb lennék. pl. "nem mert dohányzol", vagy "nem tetszik a szakáll", esetleg "flegmán viselkedsz".

NYilán van amin nem lehet változtatni, akkor meg kell találni azt akinek ez jön be.



Ui:

Sok csaj egyébként nincs tisztában a testi adottságainak jelzőivel.

Megfordultam néhány párkereső oldalon és láttam olyan magát molett nek tituláló lányt, aki csak simán átlagos alkatú volt ami azt jelenti, nem vékony, nem edzett, csak egészségesen kerekded.

Valamint olyan molett jelzőssel aki, már inkább az elhízott kategóriába tartozna.

E,berek vállaljuk fel magunkat és ne sértődjünk az igazságért.

2019. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!