Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltitkoljam ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkoljam ismerkedéskor hogy 18-27 között kemény alkoholista voltam?

Figyelt kérdés

Hazudjak vagy legyek őszinte?


F/28


2019. máj. 30. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem mondanám. Szerintem ez olyan infó amit nem feltétlenül kell megosztani főleg nem az elején. Minek? Miért? Hogy magad alatt vágd a fát?
2019. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Kussolj!
2019. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már túlléptél a szenvedélybetegségeden akkor szerintem ne említsed. Ha most sem bírod ki, hogy egy pohár után ne jöjjön a következő akkor inkább szólj az elején.
2019. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb kiderülne. Hiszen kb. semmit nem csináltam még felnőtt életemben, felvetődhet a kérdés hogy akkor mégis mivel foglalkoztam közel 10 évig? Vedeléssel.
2019. máj. 30. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Azt mondod hogy voltál? Én most is az vagyok, pedig augusztus 20-án lesz 11 éve hogy egy kortyot nem ittam.

Szóval ne dőlj hátra.

Egyébként a múlt nem tartozik senkire, csakis magadnak kell ezzel elszámolni. A nő sem fogja neked elmondani ha egyszerre hárman dugták, vagy pár év alatt 50 pasi kefélte meg.

2019. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyetértek, baromság ilyet megoszatni. Főleg, hogy gondolom, amúgy sem vagy egy Casanova. Különben nem is kérdeznél ilyet. Szóval kár még megnehezíteni még jobban a dologodat. Ha későbbiekben alakul valami és zavar ez a titok, akkor majd elmondod pár hét hónap után. Amúgy meg egy átlag egyetemista is vedel általában jó sokat.
2019. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgyis meglátszik a fejeden, már bocs.
2019. máj. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze hozzá? Amúgy meg a nők szokták mondani, hogy nem a múlt számít.
2019. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és én nem szokok ilyesmit mondogatni. Dehogyisnem számít a múlt, nagyon is, elvégre az alakította olyanná az illetőt, amilyen most.
2019. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!