Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja alkoholista volt? Hogyan sikerült leszoknia? Vagy nem sikerült, és szakítottatok emiatt?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kezelni ezt a problémát, és meddig érdemes küzdeni és kitartani a párunk mellett? Vagy ez eleve veszett ügy?

2019. máj. 3. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Egy alkoholista örök életére az marad! Orvosi segítséggel és társ támogatásával se tudja letenni az italt. Ha vele maradsz, a legnagyobb sérülést neked fogja okozni lelkileg, mert végig kell nézned ahogy szenved a megvonástól. Szomszédom alkoholista fiatal kora óta, kb most 50 éves. Senki se foglalkozik vele, a gyerekei letagadják, nem dolgozik mert sehol se tűrik meg, ill. elitta már az agyát.
2019. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy alkoholistát ismerek, aki tényleg végleg le tudta tenni az italt.

De ehhez az kellett, hogy ittasan okozott balesetet, és meghalt a vétlen autó utasa.

2019. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én komoly alkoholista voltam. Minden nap ittam és nagy mennyiségben. A párom elég türelmes volt. Aztán rájöttem, hogy ez nem jó nekem. Valahogy a tudatalattim megértette, hogy rosszat teszek magamnak ha iszom. Nem kellett leszokjak, egyszerűen egyre kevesebbet ittam, aztán egyre több nap semmit nem ittam. Most vagy két hónapja nem ittam semmit de nyáron ha iszok egy sört akkor nem kívánom a következőt. Nálam talán a vezetés váltotta fel ezt a szokást. Vezetni sokkal jobban szerettem mint inni. Szóval kell egy belső indíttatás és egy ivásnál jobb elfoglaltság.

Ha gondolod beszélhetünk privátban az alkoholizmusról.

2019. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!