Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kötődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kötődni érzelmileg?

Figyelt kérdés
Egy lányhoz se tudok kötődni. Furák ezek az ölelgetések,csókok. Mi haszna van? Lehet a szexxel nem így lennék,bár kitudja. Furák az emberek,na. Amúgy egyedül is el lennék,csak a párkapcsolat már elvárás a mai világban. Nekem a szex elég lenne egy párkapcsolatban,de semmi több. Ez mennyire normális?
2019. máj. 31. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztál olyannal, akihez kötődni tudnál. Vannak emberek, akik könnyen szerelembe esnek. Te nem vagy ilyen. Majd lesz olyan, akihez fogsz tudni kötődni. Én nőként ugyanilyen vagyok. Sokáig azt hittem, hogy valami gond van velem, mert kialakult egy-egy kapcsolat, de nagyon hamar rájöttem, hogy a másik minden esetben elkezd idegesíteni. Végül találtam olyat, akihez kötődöm.

Ne keress görcsösen, te is fogsz majd valakit találni.

2019. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira normális, hogy honnan tudod, ha még ki sem próbáltad? Egyébként én is hasonlóan gondolkodtam csak nem ennyire!

De te se vagy vasbú majd lessz olyan akihez fogsz kötődni! És nehogy leírd, hogy nem mert tökön csapom magam!

2019. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!