Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h a pasik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h a pasik nem szeretnek érzelmileg kötödni valakihez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenkinek a töke ki van azzal a tulajdonságoddal, hogy általánosítasz!


Üdv,

a kivétel


25/F

2011. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem hinném, hogy ez minden pasira igaz, bár sok pasi tényleg ilyen. Sokféle oka lehet: még éretlen egy komoly kapcsolatra, sokat csalódott, nem túl monogám típus és sehogy sem tud kötődni egyetlen nőhöz, kötődik érzelmileg, csak nem mutatja...

Az én párom pl. pont nem erre példa, nagyon ragaszkodik hozzám minden téren. Biztosan nem ő az egyetlen ragaszkodó típusú pasi a világon.

2011. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, Én pont szeretnék kötödni érzelmileg valakihez, csak az a baj, hogy az a valaki olyanokhoz kötödik érzelmileg, akik nem akarnak érzelmileg kötödni hozzá, pontosabban csak megdugják és kidobják.


Most mondjam Én is, hogy minden Nö végtelen rib@nc?

2011. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:
100%
Miért van az, h a csajok nem szeretnek érzelmileg kötődni valakihez?
2011. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó owning:)))
2011. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
illetve utolsó előtti, szépen leirta lényeget tömören és velősen:D
2011. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm 00:05, pont ezt akartam beirni. Mert egy lány 3 évig járt valakivel, aki nem törődött vele.

Én a fél májamat odaadtam volna érte, és tessék, volt 1 randi, és mivel akkor nem mondtam el, hogy mit akarok, inkább megszakitott velem minden kapcsolatot.

Én meg egy éve azóta is ezen idegeskedek meg sirok, és várom hátha mégis ir nekem. Üdv!

2011. jan. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!