Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha csendben ül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha csendben ül velem szemben és csak az állát piszkálja és néha csillog a szeme?

Figyelt kérdés

Ha kérdezik válaszol,de magától nem kezdeményez beszélgetést. Megfigyelőt játszik és hallagtja mit mondok vagy mi? Cikinek erzem azt hogy én kérdezgessem.


L


2019. máj. 31. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Viszketegség vagy tikkelés, egy kis szaruhártya gyulladással fűszerezve.
2019. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Hany eves vagy? Baratod aki nem szol hozzad?
2019. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind a 2en 20 evesek.
2019. máj. 31. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a szakállamat szoktam csesztetni az államon. Ezt a pótcselekvés nálam megjegyzendő vagy érdekes dolgok figyeléséhez vagy azokról gondolkodáshoz társult. Ha sima az arcom, akkor is gyakran odanyúlok, ha nem veszem éppen észre magam. Igaz, ez nálam van, de szerintem nála sem jelent semmi negatívat.

32/f

2019. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megfugyel teged hat biztos valamit hibaztal aztan most csendven van de nagyon nem szol hozzad vagy? Kifejened bovebben?
2019. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kivancsi rad. Valami miatt rad es ezert hallgat nem akarok veled kezdemenyezbi megvarja te mit mondol cselekszel miota csinalja ezt?
2019. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kerdezed valaszol ? Amugy vagy kicsit bunko /bunkos megfigyelis ?
2019. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te kerdezed valaszol ? Gyanakszik szem valamire alamit meg akar tudninde nem kerdi meg inkabb figyelget .hirtelen lett ilyen? Te semmi olyat nem szoltal de megis hirtelen lett megfigyelo?
2019. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, kezdetektől ilyen. Akkor szól, ha muszáj. Viszont ha kérdezem akkor normálisan válaszol.
2019. máj. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!