Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik a való életben csendben meghúzzák magukat, itt élik ki magukat a gyakorin?

Figyelt kérdés

Vagy élőben miért találkozok ilyen teljesen ellentétes véleményekkel lány haverjaimtól, jelenlegi barátnőimtől, mint amiket itt olvasok? Gondolok itt bármire, a szerelem, megcsalás, szakítás, randizgatás kategóriájában.

Néha normális hangnemben megjegyzik, hogy azért ez meg az jobb, de ennyi.

Itt meg olyan markáns sárdobálás, anyázás, földbe döngölés megy, hogy húha...

Élőben miért nem találkozok ilyen temperamentummal?

Az introvertált lányok itt élik ki azt, hogy élőben nem nagyon beszélnek?



2018. márc. 1. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
A felgyülemlett, le nem vezetett szexuális energia miatt feszültek. 😂
2018. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

"Élőben miért nem találkozok ilyen temperamentummal? "


Welcome to the internet.

2018. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván olyanokat választasz magad köré, akik nem ilyenek.
2018. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincsenek nőgyűlölő barátaim. Most akkor vagy jól titkolják, vagy aki gyűlölködik, azzal nem kötök barátságot.
2018. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

1. Társaság. Írták előttem, hogy olyanokat választasz magad mellé, akik nem ilyenek. Egyébként a neten egészen más szokások vannak, mint élőben. Ott egy idegen nem fogja az arcodba tolni a véleményét, ahogy azt sem, hogy mi volt nála reggelire. Instára meg ha belépsz, tuti, hogy az első 5 poszt között lesz kajás.


2. Élőben is bőven vannak ilyen temperamentumos emberek, mert mindenki csak addig szende, amíg meg nem ismered. Na jó, azért vannak kivételek.


3. Annak is oka van, hogy ezt a kérdést miért nem a lány haverjaidtól, barátaidtól kérdezed meg. Persze, mert ez szerinted is inkább gyakorira való.


4. Sok ember a neten engedi ki magából a felgyülemlett feszültséget. Észrevettem, hogy akivel a neten beszéltem, és bunkónak tűnt, mondjuk összefutottunk egy rendezvényen, az élőben úgy viselkedett, mintha kicserélték volna. Mint egy teljesen normális, kedves ember, komolyan.


22/N

2018. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
a 09:06 Ott a pont:)
2018. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Valószínű azok az életben sem csendben húzzák meg magukat, akkor még nem láttál vehemens, temperamentumos nőt. Ha egy nő csendes, nyugis, általában lényegesen könnyebben talál maga mellé hosszabb távra valakit.

De az egoista, törvényeket diktáló, mindig mindent megmondó nők persze, hogy nem érik el a céljukat. Vagy csak rövid ideig. A kapcsolatok alapja az egymásra figyelés, kompromisszumok, mindkét féltől.

Aki meg szilárdan hisz az elveiben, sosem lesz normális, egészséges kapcsolata.

2018. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Én pont tegnap írtam olyasmit, amit amúgy nem ejtenék ki a számon élőben, bár ennyire èles véleménnyel még nem is találkoztam a hétköznapok során. Lehet, hogyha azt a véleményt (szóról szóra)élőben hallom, ugyanúgy azt mondanám, mint itt írtam.
2018. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Tehát vagy vannak elveid, vagy gyenge ember vagy, de van, akivel dugogatsz?
2018. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

Szr lenne, ha elvtelennek kéne lenni egy rendes párkapcsolathoz.

2018. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!