Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, működhet egy olyan kapcsolat, amelyben a felek "szépen, csendben elvannak egymással"?

Figyelt kérdés
Régen azt gondoltam, hogy egy jó párkapcsolat alapja a minél több interakció, sok közös program, sok beszélgetés. De most hogy kapcsolatom lett a gyakorlat rácáfolt. Bár járunk ide-oda, vannak mély beszélgetések, de legtöbbször "elvagyunk" egymás mellett. Mindketten szeretünk magunkba mélyedni és jó néven vesszük, ha ilyenkor nem háborgatnak. Lehet így is jó egy párkapcsolat?
2018. szept. 2. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól érzitek magatokat ebben, akkor lehet jó. Viszont a soraidból nem azt érzem, hogy neked ennyi elég.
2018. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de a szenvedély ne hiányozzon!
2018. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha mindkettőtök így érzi jól magát, és attól még vannak mélyebb pillanatok, akkor tökéletes is lehet. A baj abból lenne, ha valamelyik félnek szófosása van állandóan, a másik meg csendes.
2018. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, én így jól érzem magam, csak eddig abban a hitben éltem, hogy csak egy ilyen "aktív" kapcsolat lehet a jó és néha elbizonytalanodom, hogy tényleg jó ez a forma hosszútávon is.
2018. szept. 2. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval úgy gondolod, hogyha szereznél egy aktív, bőbeszédű férfit/nőt, akkor nem fog zavarni, ha te ilyen vagy?

“Mindketten szeretünk magunkba mélyedni és jó néven vesszük, ha ilyenkor nem háborgatnak.”

Ebből látszik, hogy egy bőbeszédű mellett se te, se ő nem érezné jól magát. Ez nem másokról szól, Istenem.. Ha nektek jó, minek problémázni?

2018. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak azert mert a tobbseg panelben lakik attol meg en nem akarnek... ergo mit szamit a tobbsegnel mivan? Az csak az atlag... kit izgat?
2018. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A valóság nem Hollywood.

Ha így jól megvagytok, akkor feleslegesen agyalsz, mert csak a gond lesz belőle, ahelyett, hogy élnél boldogan.

2018. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha erre van igényük, akkor működhet.
2018. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is most egy ilyen kapsolatban vagyok.

Bár néha gondolok erre, de aztán eszembe jutnak az előző kapcsolataim, amelyek sokkal viharosabbak voltak, és őszintén, nem akarnám azokat megint.

A másik meg hogy itt jön a képbe hogy aktívan dolgozni kell a kapcsolatért. Meghallgatni és támogatni a másikat akkor is, amikor nem lenne kedved, új élményeket keresni, stb.

2018. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán, rengeteg az ilyen "mocsáros" kapcsolat.
2018. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!