Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen korban miket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban miket lehet csinálni? Mármint, mint ugy értem, hogy fiú lány. Amugy 13 éves vagyok, de nemsokára 14

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 12:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Sétálni egymással, kézefogva - és csókolózni.

Nagyon kellemes!

Menjetek moziba is!

2008. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mást nem?
2008. nov. 12. 12:56
 3/24 anonim válasza:
55%
Mást is lehet ám...pl megtanulni helyesen írni
2008. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Mit akarsz? Még gyerek vagy. A csókolózás is majdnem sok.
2008. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"mást nem?"

Dehogynem.

Gyereket is lehet már csinálni. De talán még nem kéne.


Tényleg meg kéne maradni a csóknál. Ha még nem vagytok eléggé érettek, azt sem fogjátok 'úgy' érezni, ahogy itt le szokták írni.

Sőt: ha egyást simogatnátok, az sem lenne még olyan érzés.

Várjatok még vele pár évet.

2008. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

jogilag



ha mindketten 14 alatt vagytok, akkor akár dughattok is.

a csak az egyikőtök van 14 alatt a másik felette, akkor dugni tilos, de minden mást lehet.

ha mindketten 14 felett vagytok, akkor azt csináltok amit akartok.


filmre ne vegyétek, mert az 18 éves korig büntetendő.

2008. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kézenfogós romantikus séta, max csók. lenne a normális, de manapság szanaszét-összevissza kefélnek a 14 évesek is (tisztelet a kivételnek), de te ne állj be a sorba..
2008. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudjatok meg de 14 evesen ilyent kerdezni nagy csoda en pl 14 eves koromban azt sem tudtam h "letezek e" mi a vilag s nem siettem a szerelmi dolgokkal. igaz most mar 24 vagyok de 10 ev alatt meg fordult a vilag
2008. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

"mást nem?"


Tudjuk, hogy tudod, hogy dugni is lehet, és csak azt akarod hallani tőlünk, hogy "de lehet dugni is", hogy aztán nyugodt szívvel tedd, mert igazából szerintem te is tudod, hogy fiatal vagy hozzá, de felőlem azt csinálsz amit akarsz.

2008. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
90%

Sztem ne csinálj magadból ***-át. Mindenki tudni fogja, az a fiu akármennyire is mondja h szerte csak azért mondja mert le akar fektetni/de nem értem, sztem még kis pihés neki:D/ szóval a fiuk már csak ilyen pletykásak. Ez egy örök életre megbélyegez téged és mindenki aki tudni fogja úgy fog hozzád közeledni hogy "akit már 13 évesen megfektették" és senki sem fog komoly kapcsolatot teremteni veled a későbbiekben. Amikor általános voltam meg gimis mindig azokon csámcsogtunk a legjobban akik azt művelték magukkal amit te is akarsz. Hja és a meglepő h a fiuk jobban elitélték az oylanokat amiket mi lányok kivetettünk a "társadalmunkból" :D

Amúgy a csók meg a simogatás után jön a többi... nehezebb lesz megállni a dolgokat...

2008. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!