Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hány alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hány alkalommal fizetnétek a vacsoráját egy lánynak ameddig nem volt vele szex és mekkora összeghatárig?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez függ a méreteinek az átlagától, és a szórásától. A pontos képlet persze devizafüggő is, de általánosságban fordított arányosság figyelhető meg.
2019. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben jó érzés lenne vele tölteni az időmet, nagyon sokszor fizetném a vacsoráját, bár erősen kétlem, hogy bárki is rászorulna.. Összeghatár pedig normális kereteken belül nincs.
2019. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a szexért hívom meg erre arra, hanem mert ezzel akarok neki kedveskedni, hogy legyen folytatás és hogy találkozunk még minél többször.

De nem vagyok a szex ellen sem utána..

2019. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Ameddig nincs szex/kapcsolat addig 20k-ban maximalizáltam az összeget, amit egy csajjal kapcsolatban kiadok, az időt pedig egy hónapban...bármelyik elfogy, nem foglalkozom vele a továbbiakban.

32/f

2019. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
idióta
2019. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy észak-koreai éhezőnek bármennyiszer, hadd lakjon jól a szerencsétlen.

Egy aranyásónak legfeljebb háromszor, maximum 10000 forint per vacsora (az ő részére, nem kettőnknek).

2019. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
A felét fizetném, bármilyen gyakoriságig. Elvégre mást sem hallani, mint hogy egyenlőség meg ilyenek.
2019. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csajfüggő: igen nagy különbség volt külsőre a legszebb és a legkevésbé szép randi partnerem közt. Plusz egyikkel jobban el tudtam társalogni másikkal kevésbé. Avagy egyénre szabott a türelem. Valaki végigehetné az étlapot de valamelyik a 2. találkozót is csak minőségi szexszel tudná kiharcolni
2019. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a lanybarataimat is meghívom néha. Ezt hívják úgy, hogy gáláns vagy... én meg úgy, hogy nem akarok egyedül enni és XY lány tök jó fej, de nem tetszik (vagy tetszik,de nincs kedvem bele energiát tenni, hogy lehessen valami)
2019. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első viccelt miért lett lepontozva
2019. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!